Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem vagyok Jehova tanú,...

Ha nem vagyok Jehova tanú, járhatok az istentiszteleteikre?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Minek?
2017. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2017. jan. 29. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

ez engem is érdekel


meghallgatnám miféle sületlenségeket hordanak össze

de szinte biztos vagyok benne hogy nem engednek be mert ez egy zárt szekta


kíváncsiságból voltam már katolikus, református, evangélikus istentiszteleten, zsidó zsinagógában, muzulmán mecsetben, buddhista szentélyben, nem ítélhetek el valamit ha nem ismerem, mindegyik mögött erőszakos zsarnok, ki ha én nem ? hozzáállást láttam kivétel a buddhistáktól, ők igen szimpatikusak voltak, kedvesen mosolyogtak és lerít róluk az őszinte mosoly


"krisnavölgybe" szeretnék elmenni még illetve egy jehova szertartásra kb ezek maradtak ki eddig

2017. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Ki mondta,hogy nem engednek be?-dehogy ne engednének sőt szívesen fogadnak, csak aztán egy szabaduló művész kell légy,hogy "kigyere" onnan.

De mielőtt elmennél azt ajánlom, hogy nézz utánna,hogy hova is tartasz.



https://www.youtube.com/watch?v=xkZzvkuBmtg


https://www.youtube.com/watch?v=T8Jtp391Z8M

2017. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"csak aztán egy szabaduló művész kell légy,hogy "kigyere" onnan."


dehogy kell

csak a buta embereket tudják rabszolgává tenni, jöhet nekem valaki 666 milliószor is mondogatni hogy a föld lapos ha tudod hogy hülyeséget beszél 666 milliószor röhögöd ki maximum

2017. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 KZitus ***** válasza:
42%

Szia


Természetesen, minden elkötelezettség nélkül :-)

Itt utánanézhetsz, hol alkalmas neked: ttps://www.jw.org/hu/jehova-tanui/kapcsolat/magyarorszag/

2017. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2017. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Jehova Tanúi olyan "erőszakosak", hogy ahhoz felvehesd a valásukat 1,2,3 évet kell tanulmányozni a Bibliát.

(Jöhetnek a kommentek, hogy az nem tanulmányozás, hanem terjesztjük az Őrtorony társaság, szervezet, részvénytársaság, hazugságait.)

2017. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

"felvehesd a vallásukat"


Ez nem az egyénen múlik ezért kár erőltetni.

(János 6:44) 44 Senki sem jöhet hozzám, csak ha az Atya, aki küldött engem, vonzza őt;. . .


Ha Jehova nem vonzza, soha nem lesz Jézus tanítványa.

2017. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor akár már most is eljárhatok a gyülekezetbe, de csak idővel lehetek tanú, ha egyaltalán lehetek. Szóval én, mint egy olyan ember, aki csak egyszerűen szeretne megismerkedni velük és a tanításukkal, mehetek közéjük?
2017. jan. 29. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!