Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan jehova tanúja,...

Van itt olyan jehova tanúja, aki olvasta Charles Russell Jöjjön el a te országod című könyvét?

Figyelt kérdés
Mi a véleménye róla?
2017. febr. 2. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem lenne inkább, a Jézussal való kapcsolatunkat ápolni és erősítgetni, ehelyett a sok, jehova tanús kérdés helyett?


Én is még anno cseszegettem őket minden nap, de akármilyen módon is próbálnál érvelgetni,

1: úgyse hallgatnak rád, másokra sem

2: elmegy rá a lelked...


Nincs semmi értelme..

2017. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem lenne több értelme* inkább*


Javítottam.

2017. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A válaszod mennyiben kapcsolódik a kérdéshez?
2017. febr. 2. 20:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem hinném,hogy jelentkeznének mert az nekik tiltott "gyümölcs" szerintem.
2017. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
(nincs nekik kifejezetten emgtiltva, de erősen ellenjavallott, ha korábbi kiadványokat olvasnak vagy bibliai nyelvet tanulnak vagy hasonló akkor ugyan nem úgy veszik elő őket mintha valamilyen tiltott irodalmat olvasnának de elbeszélgetnek velük ,hogy miért ilyen dolgokra pazarolja az idejét ahelyett hogy pl kimenne az utcára téríteni)
2017. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De ez Russell könyve! Csak nincs megtiltva, hogy az alapító művét olvassák!?
2017. febr. 3. 06:47
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Nincs semmi tiltva,


Egyszerűen nem töltünk időt azzal ami nem előbbre visz, hanem hátra

Nyilván ismerni kell a múltat, hogy az ember lássa, hogyan teljesíti Isten az ígéreteit.S amiből szükséges, abból tanuljunk, hogy ne kövessünk el olyan hibákat, amiket régen élt emberek.

De ha leragadnánk ezeknél, akkor úgy járnánk ahogy a egy politikusok és a többi ember. Egy helybe toporognak és nem haladnak előre, vagy csak lassan megy a tovább jutás, mert hátra felé tekintgetnek.


(Lukács 9:62) . . .„Senki sem alkalmas az Isten királyságára, aki az eke szarvára tette a kezét, és a mögötte levőkre néz.”


Ez a hátrafelé nézegetés, elveszi a figyelmet arról, hogy Isten égi szekere halad előre, nem látja tisztán a valóságot, és nem tud Istennel lépést tartani, ami felkészületlenséget okoz, és amikor el jön az a nap, váratlanul fogja érni.

2017. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 imakommandós ***** válasza:
53%

Tegyük fel Őtorony alapitó vagyok és észreveszem a nagy piramis méretrajzai alapján, hogy az antikrisztus 2016-ban jön el...


2017-ben látja mindenki, hogy tévedtem. Kijelentem, hogy még csak láhatatlanul jött el. Akkor ezek szerint előre haladtam, hiszen még tisztábban látom a valóságot. Úgy ahogy senki nem látja. xd

És ti ezt bekajáltátok.

2017. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves living witness, akkor szerinted az helyénvaló, ha valaki nem olvas múltban íródott műveket? Akor honnan tudja, hogy előrébb van, ha nem ismeri a múlt tényeit, ismereteit?
2017. febr. 3. 09:41
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy említettem, olvastuk és olvassuk most is ha szükség van rá.


S nem csak azért hogy az előre haladást segítse, hanem azért, hogy az ilyen vádló kérdésekre pontos helyest választ tudjunk adni.

2017. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!