Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan jehova tanúja,...

Van itt olyan jehova tanúja, aki olvasta Charles Russell Jöjjön el a te országod című könyvét?

Figyelt kérdés
Mi a véleménye róla?
2017. febr. 2. 17:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Vádló a kérdésem? Miért?

De ezt tisztázzuk:

"Egyszerűen nem töltünk időt azzal ami nem előbbre visz, hanem hátra "

Másik válaszod pedig az, hogy olvassátok most is. Nem értem. Most igen vagy nem?


De ha utóbbira nem is válaszolsz, az előbbire kérlek felelj: miért vádlós azt megkérdezni, hogy olvassátok e ezt a könyvet?

2017. febr. 3. 12:14
 12/17 KZitus ***** válasza:
24%

Szia


Azt írod: "Akor honnan tudja, hogy előrébb van, ha nem ismeri a múlt tényeit, ismereteit?"


De, ismerjük a teljes múltunkat, főleg az elmúlt 100 év eseményeit. Erről tanulunk a gyülekezet egy részében.

Ha akarsz, te is elolvashatod, a könyv címe: Isten Királysága uralkodik! Kikershetet a jw.org-on a könyvek között.

A múltunk tükrében haladunk előre:-)

2017. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 KZitus ***** válasza:
0%
hogy a kérdésedre is válaszoljak, soha nem láttam azt a könyvet! Egyáltalán létezik?
2017. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Zita, figyelmedbe ajánlom living kommentjét, amiben írja, hogy olvasta és olvassák. A testvéred szavát még közvetve se igyekezz meghazudtolni!
2017. febr. 3. 20:47
 15/17 KZitus ***** válasza:
0%

Szia kérdező :-)


Te a fától nem látod az erdőt? Azt írtam neked, ÉN NEM OLVASTAM:-) attól más(sőt sokan) olvashatta. Lehet ha idősebb lennék, az én kezembe is került volna egy, de nem így volt. Nem hazudtolok meg senkit, amikor azt írtam, és írom, hogy még soha nem hallottam az általad említett című könyvet.

Sajnálom, hogy az előítélet és a rosszindulat beszél belőled.

Föltettél egy kérdést, szerintem korrektül válaszoltam rá, de rögtön a nyakamnak esel....ejnye bejnye :-)


De én ennek ellenére keresztényi szeretettel üvdözöllek, és kitűnő egészséget kívánok neked :-)

2017. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Képmutató vagy és hazug. Mit írtál? Egyáltalán létezik? Nem olvasod a testvéred írását, hogy ő olvasta? Te meg megkérdőjelezed? Az életben is ilyen sunyi és alattomos vagy?
2017. febr. 5. 06:44
 17/17 KZitus ***** válasza:
24%

De én ennek ellenére keresztényi szeretettel üvdözöllek, és kitűnő egészséget kívánok neked :-)

:-)

2017. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!