Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Medjugorjei üzenetet hányszor...

Medjugorjei üzenetet hányszor ad egy hónapban Szűzanya és kinek, kiknek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked is a felvételihez kell?
2017. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg, itt le van írva

[link]


Egyébként én nem hiszek bennük :)

2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megjelenik valaki / valami M-ben, de igen kétséges, hogy a Szűzanya lenne.


A Biblia szerint a holtak "semmit sem tudnak", így Mária is vsz. pihen sokakkal együtt. (a kivételekről beszámol a Biblia, annyira rendkivuli, ha valaki már feltámadt voln, vagy a mennyben lenne pl. Énok. Illés stb)


Az üzenetei barátságosak (ima a betegekért, család stb.) kivéve azt "A tisztítótűzben szenvedő lelkekért való imaszándékot bízta rá a Szűzanya." Ilyet nem kér senki, mert a Biblia szerint NINCS tisztítótűz, az egy emberi találmány.


Így inkább csak azt látom ebből, hogy kialakul egy függőség, és feltétlenül biznak egy olyan forrásban, amit nem tartanék hitelesnek.

Ki tudja, milyen üzenetek váratnak majd még magukra?


Azt már nem is elemzem, hogy ugyan, ki állhat egy ilyen jelenség mögött...?!

2017. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1. Nem.


#2. Köszi!

2017. febr. 11. 21:09
 5/9 A kérdező kommentje:

#3. Kérlek, ezt olvasd el:


"Drága gyermekek! Ma arra hívlak benneteket, hogy imádkozzatok a békéért. Az emberi szívek békéjéért, a családok békéjéért, és a világ békéjéért. A sátán erős és Isten ellen akar fordítani benneteket, és visszafordítani mindahhoz, ami emberi és a szívekben meg akar semmisíteni minden érzést Isten és az Isteni dolgok iránt. Ti, gyermekeim, imádkozzatok és harcoljatok az anyagiasság, a modernizmus és az egoizmus ellen, amit a világ kínál nektek. Gyermekek, ti döntsetek a szentség mellett, és én fiammal, Jézussal közbenjárok értetek. Köszönöm, hogy válaszoltatok hívásomra."


Ez volt az egyik üzenete. Semmi gonosz nincs ebben, inkább nagyon is értelmes. Célszerű szerintem is a szövegben megfogalmazott irányvonalon imádkozni. Ehhez nem volt szükség erre az üzenetre, magától is imádkozhat ilyet az ember - de semmi sátáni nincs ebben, szerintem...

2017. febr. 11. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, szívesen :) jártam Medjugorjében, remélem te is.

"fiammal Jézussal közbejárok értetek" ez szerepel az általad leírt üzenetben. Pedig Jézus mondta, hogy Ő az út, az igazság és az élet és senki nem jut az Atyához, csak általa. Ha Jézus nem az egyedüli közbejáró, akkor ezt mondta volna, hogy az édesanyjával együtt közbejárnak értünk, de ilyet sosem állított.

2017. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy Jézus Krisztus mit mondott.


A Biblia meg van hamisítva, így nem mérvadó.

2017. febr. 14. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Vidiripi


Kérdező! A szűzanya üzenete megvan hamisítva! Így nem mérvadó!

2017. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem gond, nekem az sem.
2017. febr. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!