Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki tapasztalt olyat hogy...

Ki tapasztalt olyat hogy imádkozással megkapott valamit amit nagyon akart? (keresztény katolikusok)

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 20:35
 1/9 anonim válasza:
18%
Imádkozással semmire nem mész,mert ha csak vagy egy helyben és imádkozol nem fog történni semmi. Hidd el, tapasztaltam. Nyilván ha mindenféle dologra gondolsz, valami csak összejön. "Egyszerûbb" ha teszel a vágyaidért, és nem a legegyszerûbb formát választod.
2017. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, de ha pl olyan dolgot kérsz ami magától nem történhet meg?
2017. febr. 15. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Miért csak katolikusok válaszolhatnak?
2017. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
81%
Hát ha magától nem történhet meg, akkor nem is fog. Ha azt imádkozod h essen le a bögre a polcról, az a büdös életben nem fog megtörténni, de ez igaz bármire, az élet nem roxford.
2017. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pietrosol ***** válasza:
49%

Szokár gyelász!


Az ima magad felé fordítva zsákutca, másra irányítva aranybánya.

2017. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Te is látod kedves kérdező,hogy az imádkozáshoz nélkülözhetetlen,hogy higgyünk Istenben.Sajnos vannak szkeptikusok,akik úgy gondolják,hogy az imádkozás csak elfecsérelt idő,mivel ők nem hisznek sem Istenben,sem pedig a Biblia igazságában.

Bármilyen különösen is hangzik,Isten addig semmit sem tud értünk tenni,bár nagyon szeretne,amíg meg nem kérjük Őt.Minden,amit Isten valaha tett értünk emberekért,mindig minden tettében a mérhetetlenül hatalmas és végtelen szeretete vezérelte.

Annyi minden van,amit kérhetünk Istentől.A munkahellyel kapcsolatban,hogy talád meg a hozzád illő társat,kérhetjük hogy őrizze meg gyermekeidet a rossz társaságtól,kérhetjük,hogy segítsen leszokni a káros szokásainkról,hogy segítsen jó döntéseket hozni az életünkben.

De legelsősorban azt kell megtennünk amit az 1Timóteus 2/1mond.

Buzdítalak azért,mindenek előtt,hogy tartassanak könyörgések,imádságok,esedezések,hálaadások minden emberért.

2/2

Királyokért,és minden méltóságban lévőkért,hogy csendes és nyugodalmas életet élhessünk ,teljes istenfélelemmel és tisztességgel.

2/3 Mert ez jó és kedves dolog a mi üdvözítő Istenünk előtt.

2/4 Aki azt akarja,hogy minden ember üdvözüljön és az igazság ismeretére eljusson.

Tehát mindenek előtt.Még mielőtt bármilyen más kéréssel fordulnál hozzá.Mert nagyon fontos,hogy más emberekért,ország vezetőiért a hívők imádkozzanak.

Tehát nagyon fontos dolog az imádság,mert általa nagyon sok dolgot kapunk Istentől,de másokért való imáról sem szabad elfeledkeznünk.

2017. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Van tapasztalatom. Egy személyes, egyet meg nagymamám mesélt. Privátban szívesen leírom, de nem szeretném világgá kürtölni, mert nyilván sokak szerint "véletlen", meg "amúgy is megtörtént volna". Szóval írj rám, ha érdekel! :)
2017. febr. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Imádkozni valamiért olyan, mintha a fszodat vernéd a cél érdekében: neked jól esik, de valójában nem tettél semmit.
2017. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Az imádkozás nem azt jelenti, hogy közben nem teszünk semmit a vágyainkért, csak várjuk a csodát. Simán lehet a kettőt együtt is.


Én már nagyon sokszor tapasztaltam, hogy imádkoztam, és megkaptam amit szerettem volna, és másoktól is hallottam ilyet.:) Sokszor kis dolgokban, de voltak nagyobb dolgok is.

Meg nem is mindig pont azt kapjuk amit szeretnénk, mert Isten tudja hogy mi a legjobb, aztán később rájövünk hogy tényleg így volt a legjobb. :)

2017. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!