Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek vagy jártok Budapest...

Ismertek vagy jártok Budapest vagy közelében olyan gyülekezetbe ahol sok a fiatal?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj a Felházra ott sok fiatal van és egyik felekezethez sem tartozik, de csak akkor menj ha szereted a dicsőítős könnyűzenét mert az tulajdonképpen egy egész estés dicsőítés megfűszerezve igehirdetéssel.

Sokan dícsérik viszont én az igehirdetés részével néha nem értek egyet mert azt érzem hogy háttértudás nélkül beszélnek össze vissza de ez az én szubjektív véleményem mert attól még jó ;)

2017. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Felház Orbán fiának az "egyháza"
2017. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem érdeklődj a saját gyülekezetedben, hogy vannak-e ilyen közösségi alkalmak (bizonyára igen). Mivel nem osztottad meg, hogy melyik felekezethez tartozol, így nehéz ajánlani bármit is.


Az felház meg hasonló kezdeményezésekkel pedig óvatosabb lennék.

2017. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felház. Tőlünk járnak oda erős és érett hitű testvérek dicsőíteni. Lélekkel teli esemény.
2017. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!