Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szabadelvűség az ördög...

A szabadelvűség az ördög érdekeit szolgálja?

Figyelt kérdés

Ennek az ideológiának a képviselői olyan erkölcstelenek, gátlástalanok.A legtöbb erkölcstelen kezdeményezés tőlük ered.

Ennek az ördög a fő forrása.


A szabadelvűek minden erkölcsi gátat,törvényt igyekeznek megbontani.

Így bátran kijelenthető, hogy az ördög érdekeit szolgálják.


A leggonoszabb húzásuk a keresztények bántalmazása muzulmán bevándorlók betelepítéssel.


A szabadelvűek nem verekszenek,nem mutatják magukat erőszakosnak.Viszont a háttérben vigyorognak, ujjonganak, amikor a keresztényeket bántják,megerőszakolják.



2017. márc. 4. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

3 lehetőséget látok:


1: valami iszonyú elborult figura vagy/szekta tagja vagy


2: egy iszonyú elborult ateista vagy aki ál-kérdésekkel akarja lejáratni a kereszténységet(ezt tartom a legvalószínűbbnek)


3: nem vagy tisztában azzal kik a szabadelvűek + egy kicsi az első pontból

2017. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"A szabadelvűség az ördög érdekeit szolgálja?"

"Így bátran kijelenthető, hogy az ördög érdekeit szolgálják."

Úgy látom, válaszoltál is. Egyéb kérdés vagy mondanivaló? :)


Érdemes különbséget tenni egyfelől szabadság és szabadosság között, másfelől erkölcs és politika között, harmadrészről elv és gyakorlat között.

Nálam például a szabadelvűség azt jelenti, hogy igyekszem elfogadni mindenkit olyannak, amilyen, kivéve azt, aki engem nem fogad el olyannak, amilyen vagyok. Nem ártok senkinek, nekem sem árt senki. Az ártás eleve abból indul ki, hogy nem érzem magam szabadnak, szükségem van valamire a másikból.

Ha a szabadelvűség fogalmának ez elfogadható, akkor bátran nevezem magamat szabadelvűnek. Ha nem, akkor kitalálok mást, bár a "szabad" szót nem felejtem ki - van egy olyan sejtésem, hogy az ideológiát hirdető politikai duplacsavar a szó negatívvá tételének szándéka, függetlenül attól, hogy a pártállás baloldali-e vagy jobboldali. Mert ha a szabadelvűség kb. azt jelenti, amit leírtál, akkor felmerül a kérdés, hol a szabadság elve. Az egyik el akarja nyomni a másikat, sőt: nyomatni. Oszd meg és uralkodj. És ne legyen a szabadság szimpatikus az embernek. A szónak nagy ereje van. Isten is szóval teremtett.

2017. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, én egyetértek veled.
2017. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A muszlimok nem szabadelvűek, akkor meg tök jó hogy betelepülnek, nem?
2017. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Amiről beszélsz, az nem a hagyományos szabadelvűség, hanem a neoliberalizmus. A liberalizmus bűn.

[link]

[link]

Az iszlámnak sincs igaza.

2017. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek az ideológiának a képviselői olyan erkölcstelenek, gátlástalanok.A legtöbb erkölcstelen kezdeményezés tőlük ered.

Ennek az ördög a fő forrása."


Most kérdezni,vagy téríteni akarsz?

2017. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Mitől lennék én gátlástalan, babám? Azért, mert nem tartok szörnyszülöttnek egy homoszexuálist, megértem, ha egy 15 éves lány nem akar gyereket szülni, jobbnak tartom az óvszert, mint az AIDS-et (II. János Pállal ellentétben), tisztelem az embertársaimat mindenféle meggyőződéstől függetlenül?


Elmentek ti a fenébe az összes ördögötökkel meg égbekiáltott hallelujátokkal együtt, soha nem ártottam senkinek.

2017. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 imakommandós ***** válasza:

@előző


Ha Te akkor fogantál volna amikor anyád 15 éves volt, akkor szerinted jogos lenne, hogy nem irogathatnál ide, hanem kihúzták volna a tested a szülőcsatornáig, beszippantották volna a tested egy csőbe, a leszakadt fejed meg kidobták volna egy kukába. De akkor biztos soha nem ártattál volna senkinek. Így csak a Te elfogult véleményedet olvashatjuk, hogy ártatlan lélek vagy.

2017. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szar bigott katolikus gyökerek, menjetek vissza a középkorba!
2017. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

imakommandós


Azért kicsit eltúlzod,óvszerhasználatról beszélt,nem abortuszról.

Egyébként pedig,ha bízunk a teremtőben,akkor tudjuk,hogy mindenki megszületik,akinek meg kell.

Akkor honnan tudod,hogy kinek mi van elrendelve?

2017. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!