Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt Jehova tanúi, miután...

Volt Jehova tanúi, miután kiléptek a tanúk közül. Melyik gyülekezetben vagy melyik gyülekezetben találtátok meg az igazi lelkibékességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Néhányszor elmentem a Jehova tanúi királyság termébe.Kezdetben jól éreztem magamat.Jó érzés volt,hogy odajöttek nők,és férfiak kezet fogtunk bemutatkoztak.Később viszont megtudtam,hogy a magánéletbeli dolgaimba is bele akarnak szólni.Melyik vallás vagy gyülekezet a legelfogadóbb,legtoleránsabb ?

2015. aug. 31. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érted, hogy melyik másik szekta?
2015. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt mindig az adott közösség válogatja, és egy jó gyülekezetben is van néha 1-2 irritáló alak


történelmi egyházak háza táján nézz körül (református, katolikus, evangélikus, baptista[ők vagy nagyon jó fejek vagy nagyon nem], görögkatolikus, orthodox [nem keverendő az előzővel])


esetleg szabadkeresztény, ők kb olyanok mint a baptisták csak (még) lazább a szertartásuk és orgona helyett popzene van :D


hit gyülekezetét és pünkösdieket de különösen a jehova tanúit messziről kerüld el

2015. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kövesd Jézust,és megtalálod az atyát is.
2015. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én katolikus vagyok, voltam elsőáldozó bérmálkozó és 10 évig ministráltam!

Senki nem szólt senkinek a magánéleti dolgában.

2015. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tulajdon képen ez a magán élet sértése a Jehova tanuknál van.

legalább is más vallásban még nem hallottam.

tőlük talán csak a buddhizmus a rosszabb.

keresd Jézust ő utat mutat.

megjegyzem a Jht az ő szavait is kiforgatják és félre értelmezik.

2015. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5

Szcientológiánál is ez van!

2015. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"...legelfogadóbb, legtoleránsabb" - konkrétan milyen téren? Én reformátusként keresztelkedtem meg és konfirmáltam.
2015. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne kerüld el a Hit Gyülekezetét,mint ahogy itt vki ajánlotta,aki ajánlotta se ismeri
2023. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!