Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szabadulhatnék meg...

Hogyan szabadulhatnék meg Sátántól?

Figyelt kérdés
Eddig sátánista voltam,viszont immáron muszlim lettem. Nem tartom Sátánt ellenségemnek...szerettem "vele" lenni. Viszont mostmár hogy muszlim vagyok,még érzem hogy akar tőlem "valamit"... :( napokban egyre többet járt a fejemben,de egy ima Allahhoz segített. Ma mikor találkoztam a szerelmemmel(nem a barátnőm),gyűlöletet éreztem iránti,nem szerelmet,és azt mondtam magamban: pusztulj meg! hozzá teszem miatta hagytam el Sátánt és lettem muszlim :( Utána elmúlt az érzés...mit tegyek? Egy sátánista segíthetne...nem tudom igy mi lesz.

2017. márc. 19. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. (Én soha éreztem gyűlöletet a szerettem iránt.)
2017. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Elsosorban arrol, hogy Satan letezik, kene bizonyitek arrol, ugyanugy ahogy Allah vagy mmas fajta Isten is letezik.

ha gyuloletet ereztel es nem szerelmet, honnan tudod, hogy a Satantol jott? Lehet, hogy Allahtol jott? vagy honnan tudod, hogy nem jott egy masik Istentol? Hiszen boven vannak istenek ahonnan lehet valogatni.

De elvegre inkabb sajat magadra gondolj, hogy miert vannak ilyen gondolataid, milyen fele kepen mukodik az agyad es tudomanyosan kozelits a dolgokhoz, talan ugy kozelebb juthatsz a problemad forrasara, mert a tudomanyt lehet ellenorizzini, igazolni. A satan meg Allah fajta elkepzelesek szimulaciok is lehetnek, hoyg elkepzeled milyen erzes toltene el ha a Satan vagy Allah toled akarna valamit.

2017. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Sátántól eggyetlen módon szabadulhatsz meg,mégpedig úgy,hogy Jézus Krisztus keresztáldozatát elfogadod.Mert Isten úgy szeretett minket embereket,hogy az Ő egyszülött Fiát küldte el értünk,hogy aki hisz Őbenne,el ne vesszen,hanem örök élete legyen.

Egyedül Jézus Krisztus által kaphatsz üdvösséget Istentől.Ha Őt elfogadod Uradnak,és Megváltódnak.És egyedül Jézus Krisztus által szabadulhatsz meg a sátán hatalma alól.

Ne a sátánistáktól kérj segítséget,hanem Istentől.Mert a mi Istenünk egy szerető Isten,aki szeret téged,és gondoskodik rólad.

Becsülöm benned az elhatározást,hogy hátat tudtál fordítani a sátánizmusnak.

2017. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Kérd Istent, hogy szabadítson meg az ördögtől, űzze ki belőled.
2017. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sátánban semmi rossz nincs! És mint irtam MUSZLIM vagyok,így nekem ne mondd,hogy egy Próféta(Allah áldása és békéje legyen vele) Allah fia...nem kezdek itt magyarázásba,de Jézust nem is feszítették keresztre,sőt,meg sem halt,Isten magához szólította,de meg nem halt ;)
2017. márc. 20. 15:26
 6/20 A kérdező kommentje:
És kérhetem Allahot hogy "csinálja el Sátánt tőlem",nem teheti...Sátán nem tartozik alá,az egy teljesen más Birodalom,ha úgy tetszik :)
2017. márc. 20. 15:27
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, te unatkozó troll.
2017. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem,nem unatkozok és nem vagyok troll!
2017. márc. 20. 17:27
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
A fejedben lévő butaságoktól szabadulj meg inkább,és békére találsz.
2017. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

És mint írtam muszlim vagyok,így nekem ne mondd,hogy egy próféta Allah fia.


Igen tudom hogy muszlim vagy,de senki sem kérdőjelezheti meg a Biblia igazságát,hogy Jézus Krisztus az egyedüli út az Atyához.Nincs más út.Jézus nem megmutatta az utat az Atyához,hanem Ő maga az út.

János evangéliuma 14/6

Én vagyok az út,az igazság és az élet.Senki sem mehet az Atyához,hanemha énáltalam.

Tehát nincs egy kerülőút.Egyedül csak Jézus Krisztus az út az Atyához.

De amíg azon a véleményen vagy,hogy sátánban nincs semmi rossz,(de mégis szabadulni szeretnél tőle)és hogy Jézust nem is feszítették keresztre,tévedésben vagy.És nem a jó cselekedeteink miatt kapunk üdvösséget,ahogy azt néhányan gondolják.

Effézus 2/8

Mert kegyelemből tartattatok meg hit által és ez nem tőletek van:Isten ajándéka ez.

2/9

Nem cselekedetekből,hogy senki ne kérkedjék.


Tehát ajándékba kaptuk,nem a cselekedeteink miatt,hanem azért,mert Jézus keresztáldozatát elfogadtuk.De a mi részünk ebben az,hogy el kell fogadnunk,mert ajándék Istentől az embereknek.De van aki elfogadja,van aki pedig nem fogadja el.

2017. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!