Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szabadulhatnék ki...

Hogyan szabadulhatnék ki ebből az erkölcstelenségből, bujaságból?

Figyelt kérdés

A szüleim komoly vallásos neveltetésben részesítettek és tetszett, szerettem.

Viszont elkerültem nagyvárosba és belekóstoltam a nagybetűs életbe... Nem iszok, nem cigizek vagy drogozok, de a szexuális életem annyira fellendült, hogy szinte mindent kipróbáltam amit ki lehetett biszexuálisként. Jelenleg is van 3 szexkapcsolatom. Viszont lelkiismeretfurdalásom van. Csak az a baj, hogy élvezem csinálni, nagyon is. Hogyan tudnék innen kiszabadulni???

21/F



2015. szept. 8. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a kérdésed is felesleges volt, mert eszed ágába nincs megállni.
2015. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudatosan nem akarok megállni... de tudom hogy jó lenne, ezért szeretném ha leállnék
2015. szept. 8. 09:07
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
A szerelemvonatból nincs kiszállás.
2015. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Ha összeszednél egy csúnya betegséget, akkor nem lenne kedved a nemi élethez.
2015. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg egyszerre mind a három kapcsolatodat egy vacsira. Ők majd meg fogják adni az instrukciókat, hogy milyen irányba gondolkodjál el a továbbiakról...

:)))


De a viccet félretéve, ha valóban ki akarsz ebből szállni akkor kérj segítséget szakembertől. Pszichológustól, paptól, addiktológustól, akitől akarsz, csak azt az egyet ne gondold, hogy majd ez az anonim fórum fogja helyrerakni az életedet!

2015. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Ezek után, mitől is van lelkiismeret-furdalásod? Szerintem elérted azt, ami után az emberek (akár tudaton kívül, vagy tudat alatt) 90%-a vágyakozik :)

Idővel majd alábbhagy a szexuális vágyad, vagy mert megtalálod azt, akivel igazán egy húron pendültök, vagy mert úgy fogog érezni, hogy megcsömörlöttél a sok jótól. A kettő ugy

2015. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Fordulj bizalommal Jézushoz, fogadd őt a szívedbe, ismerd meg az igazságot, szüless újjá felülről szellemben (János 3.5). "Megismeritek az igazságot és az igazság szabadokká tesz titeket" János 8.32
2015. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

"akár tudaton kívül, vagy tudat alatt) 90%-a vágyakozik"


Megmondta Jézus, hogy keskeny az út, de nem gondoltam, hogy ennyire.

Kérdező: te most csak dicsekszel, mert számodra ennyi az élet. Én tényleg tiszta szívből sajnállak, mert ezt nevezik állati szintnek, csak a tested akarod kiszolgálni, de soha semmi nem elég és csak gyötrődsz a vágytól, újra és újra kell. Nem hiszem, hogy bármi más meg tudná mozgatni az életed, neked ez az elsődleges, meg másodlagos és minden egyéb háttérbe szorul, vagy el is fojtod.


Tudod miért küld Isten valakit börtönbe, akit meg akar szólítani? Mert ott végre meghallja. Te is így fogsz járni, mélyre kell süllyedj ahhoz, hogy figyelj rá végre. Csak nehogy késő legyen.

2015. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, miért bántjátok a kérdezőt? Jézus nem ítél, hanem segít. Élvezi, de rájött, hogy ez bűnös dolog. Aki cigizik, de pl. tudja, hogy Isten nem szeretné, ha cigizzen, az is hasonló cipőben jár. Rájön, hogy rabja valaminek, amit élvez, de nem helyes. Nem az egészségeseknek van szükségük orvosra, hanem a betegekre.
2015. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szakembert javaslom! Létezik olyan, hogy szexfüggőség, orvosi értelemben... de ki lehet belőle gyógyulni!
2015. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!