Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagybennem a rettegés a...

Nagybennem a rettegés a Sátántól, attó l félek elkap. Napok óta és csak akkor nyugszom meg kicsit ha Isntenről olaso, vagy vallásos dal hallgatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
napok óta folytogat a félelem a Státántól és minden ilyen lénytől, és nem tudok megszabadulni tőle, már attól isfélek hogy a lelkem a hatalmuka került :( hívő vagyok, és sírok ha bármilyen örömüzenetet olvasok, de azt attól mert Isten milyen nagy és irgalmas.

2015. ápr. 5. 17:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem menekülhetsz örökké!
2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%

Irok pár igét neked ezzel kapcsolatban amit Isten uzen neked!:)

Az Úr ígérete „Ha lefekszel, nem rettensz fel, hanem fekszel, és édesen alszol" (Péld 3,24)

Ha a halál árnyéka völgyében járok is, nem félek semmi bajtól, mert te velem vagy: vessződ és botod megvigasztal engem. Zsoltárok 23:4


Isten nem a félelem szellemet adta nekunk ez mind a gonosztol valo!!! Ne félj!!! Halgasd a dicseretet amikor kezd rad torni a felelem!! Dicserd az Istent hangosan es ott az ordognek helye nincs!! Barmi segitsegre van szukseged irj nyugodtan!!:)

2015. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
ó szívből köszönöm szépen, kicsit csökkent a félelmem :) sajnos hangosan énekelni nincs lehetőségem, szüleim is itt vannak, ők nem hívők :( de a zene az mindig jól jön, köszönöm :)
2015. ápr. 5. 17:15
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Kedves elso valaszolo nevetseges vagy!!! Az Úr gondoskodik mindenrol!!! Es en a helyedbe nagyon felnek amer bantod Isten kovetojet!!! Es ez a nev... Fogsz te meg rettegni a felelemtol ha nem tersz meg es valasztod az Űrat!! Kivanom hogy nyissa fel Isten a szemed es terj meg hozza!!!
2015. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Úrat*
2015. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szívesen!!:) Nekem Hála az Úrnak a szuleim es a testvereim is hivok:) de en csak ugy szeretem dicserni az Úrat ha egyedul vagyok:) es imadkozni is sokkal jobb ugy!!! Ram irnal uzenetben?:) Szeretnek kerdezni toled valamit csak sajnos nem tudom hogy kell uzenetet irni:/
2015. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vallas, ez pszichozis, amit kezelni kene. Tok komolyan mondom...
2015. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy kérdés:


Hány éves vagy, és melyik felekezethez tartozol?

2015. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

"Kedves elso valaszolo nevetseges vagy!!! Az Úr gondoskodik mindenrol!!! Es en a helyedbe nagyon felnek amer bantod Isten kovetojet!!! Es ez a nev... Fogsz te meg rettegni a felelemtol ha nem tersz meg es valasztod az Űrat!! Kivanom hogy nyissa fel Isten a szemed es terj meg hozza!!!"


-->Ez aztán a keresztényi szeretet mi? Hiába, a fenyegetés már ősi eszköz...

2015. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
Fordulj orvoshoz, minél előbb.
2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!