Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Érdekel a...

Jehova Tanúi! Érdekel a személyes véleményetek a lentebbi cikkben leírtakról? (Pio atya, bilokáció. )

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 22. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne fáradj kedves kérdező, nem fogják megnézni de ha meg is nézik nem fognak válaszolni rá.
2017. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Off: mi az a bilokáció?
2017. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
2-es :) azt jelenti, hogy egyidőben két helyen van! Pl.most misét tart az egyik templomban, közben a másik templomban gyóntatja az embereket. Nem hiszek ennek, annyira démoni jellegű.
2017. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne érdeke az ördögnek, hogy segítsen egy papot egy szent cselekmény (mise) elvégzésében?
2017. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3as: köszönöm :)


4es: nem voltunk ott, nem tudjuk, hogy igazából mit hirdetett. Nekem is gyanús ez a dolog, ahogy írta a hármas. De nem én lettem megszólítva.

2017. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök tanú?
2017. márc. 23. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Vidiripi


Nem vagyok Jehova tanúja! Viszont van néhány felvetésem!

Egyetlen olyan történet sincs a Bibliában amikor egy Földi halandó ember egyszerre két helyen jelent volna meg.

Erősen kétséges hogy ez egy, Isten által létrehozott esemény lenne amennyiben valóban van ilyen.

Még Jézus esetében sem történt ilyesmi pedig őt, Isten fiaként jelentette ki! De még sem látta szükségesnek hogy egy ilyen esemény megtörténjen. A katolikus hagyományon kívül semmi nincs ami a kereszténységhez kapcsolná ezt a dolgot, jelenséget!

2017. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy vélem, egyik hozzászóló sem Jehova tanúja, pedig kifejezetten hozzájuk szól a kérdésem. Illene tiszteletben tartani a szabályzatot.


A véleményeket pedig meg lehet írni privát üzenetben.

2017. márc. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!