Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi, mért...

Kedves Jehova tanúi, mért gondoljátok, hogy ez így van csak mert az Őrtorony ezt írja?

Figyelt kérdés
Kedves Jehova tanúi, nem tudtam elégszer kérdezni, és tán már elegetek is van abból, hogy olyan kérdéseket teszek fel nektek, amikre nem tudtok választ adni. A kérdésem végülis ugyan az: Mért hisztek az "Őrtorony"-nak, ha látszik, hogy hazudik és a Biblia ellen beszél. Nem tudnám talán ezt sem elégszer hangsúlyozni, hogy NÉZZETEK utána azoknak a dolgoknak, amiről kérdezlek titeket és az Őrtorony is ír (bár nem pont úgy, ahogyan ezt a Biblia leírja, gondolok itt: Károli Gáspár és az eredeti szószedet). Megadtam több hivatkozást és több igét is bemásoltam régebben, ami azt támasztja alá, hogy a Pokol létezik és NEM lesz elmúlás. A kérdésem tehát az, hogy: Mért lesz a gyehenna tüzén/Pokolban/a második halálban sírás és fogcsikorgatás? Mért óv ettől minket Jézus Krisztus annyira, és mért óvta ettől a tanítványait is? Ha nincs és nem is lesz ilyen, akkor nincs értelme óvni őket, nem igaz? Képletesen óvta volna őket? Tehát, Krisztus csak azért mert nem akarta, hogy a hívők elmúljanak megfélemlítette őket? Ez vall Krisztusra? Egyenlőre ezt az egyet kérdezném TŐLETEK és nem az Őrtoronytól. Köszönöm!

2017. márc. 24. 14:41
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Kedves Vidiripi, én úgy érzem, hogy Ő már neked soha nem fog válaszolni, ha mégis megtenné, akkor kérlek ints engem helyesbítésre. :) A másik dolog, hogy a kedves 9%-os, vagy 26%-os (ám bár kitudja) tanú, nem óhajt neked válaszolni hiszen nem tud! Láthatod magad is, nem igazán tudom miket írt eddig, mert ír és ír, de azt nem tudta kegye felfogni, hogy hangsúlyozva leírtam neki, hogy NEM olvasom el a bejegyzéseit, kizárólag neked irok most is Vidiripi. Tehát, a lényeg az, hogy nem tudja a választ, arra vagy nem tud cáfolatot arra amit írtál. Ezt TALÁN elolvassa (már azt, amit te írtál nagy idő árán és ki kerestél a Bibliából), de cáfolatot nem tud rá hozni. Ezért, ő magának feltesz egy kérdést (lásd az én kérdésemnél, amit fejjebb olvashatsz a bejegyzésemben), és Ő azt válaszolja meg, nem pedig a te kérdésedet. Ilyen egyszerű a mi 9%-os 26%-os tanúnk. :)
2017. dec. 13. 10:05
 32/32 anonim ***** válasza:

31.Furfangos kavaró vagy,keresed a szavazó társakat.

De. Azt nem mondod,hogy feleltem a kérdésedre a Máté.23:37-ben,hogy maga Jézus felelt ebben a biblia versben,hogy a kérdésed szerint"ki akarta össegyüjteni Izrael fiait"? a 21 bejegyzésedben és még azok fölött is te kérdezted.

És,hogy Vidiripinek mikor válaszolok az legyen az én dolgom,meg az övé.

Te pedig ne keress ügyvédet magának a Vidi.személyében mert ő is látja,hogy számtalan kérdést teszik fel a tanuk felé,cinikusan,siquib írásokkal,kiforgatva őket,minden csak nem kereszténytől való kérdésekkel és feleletekkel,biblia versek kiforgatásával,tagadásával,hamis kiegészítéssel át itod a biblia értelmét.

Az ilyen ember aki ezt alkalmazza,az már a gyökerektől adódóan amint fentebb irtam a gonoszság atyját imádja.

Az ilyenek támadok,kegyetlenek,gyülölködők,hamissan rágalmazok,jonak nem kedvelői.

Ezeket az irásaidra mint replika szántam,mert másképpen nemszeretem az ilyen jelzőket.

2017. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!