Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha abban hiszem, hogy az...

Ha abban hiszem, hogy az emberiség kb.6000 éves, elmondanád, hogy miért hiszel ebben?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
abban hiszel*
2017. ápr. 10. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem hit kérdése, azt hogy az emberiség mikor és hogyan alakult ki, tudományos tények támasztják alá. Így lehet tudni, hogy az első komolyabb települések, városok körülbelül 5000-6000 évvel ezelőtt jöttek létre.
2017. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
2017. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Biblia miatt. De mi ez a sok troll kérdés? Megkérdezhetem, hogy Te miben hiszel, kérdező? Izguló ateista vagy talán?
2017. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol vannak az átmenetiséget igazoló fosszíliák? Csak kérdem. Mert az evolúció tana szerint az ember fokozatosan alakult ki, de erre semmi bizonyíték nincs. Azt is tanítja, hogy dínók jóval az ember megjelenése előtt éltek, míg azoknak van nyoma, az ember emberré alakulásának meg nincs?
2017. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezet (és még szóba sem hoztam a természet csodáit, az állatok szervezetét, kezdve a szaporodástól, az emésztésig, stb) annyira komplex, hogy bizony ez nem jöhetett létre egy pillanat alatt hibátlanul, ha az evolúciónak van igaza átmeneti fosszíliák nélkül és mivel ennyire komplex szervezetekről beszélünk, ezért az egész Földnek tele kéne legyen legyen a nem életképes egyedek nyomaival (mint már említettem a dínók is hagytak nyomot, még szervest is találtak).
2017. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!