Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi feltevésről? Hívők válaszát várom.

Figyelt kérdés
A náci fajelmélet tiltja-e, az Adolf Hitler álmodta, Josef Mengele, az Auschwitz-i Einstein által kivitelezett zsidó-német fajkeresztezési, kitenyésztési kísérleteket melynek célja az árja-zsidó faj, egyfajta náci Jézus Krisztus Isteni erejének hiányában való megteremtése, kitenyésztése volt?

2017. ápr. 20. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

"Mi a véleményetek az alábbi feltevésről? "

Enm. Alapvetően Hitler nem hitt a keresztény teológiában. Azt sejtette, hogy van Isten, de Hitlernek saját teológiája volt, miszerint Isten a fejlettebb fajt propagálja. Tehát az saját "teizmusa" ötvözve volt a darwini evolúcióval. Lsd. Mein Kampf

2017. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szp72 ***** válasza:
89%

Lehet, hogy hülye vagyok, de én sokadik elolvasásra sem értem a kérdést.


Hívőktől várod a választ, hogy a náci fajelmélet tiltja-e Hitler álmait, amit Mengele megvalósított?


Szerintem a hívőket marhára nem érdekli, hogy pontosan mit tilt a degenerált náci fajelmélet. Továbbá a náci fajelmélet többek között éppen Hitler beteges álmait tükrözi, amit Mengele a gyakorlatba átültetett, így feltételezhető, hogy ez a kivételes baromság nem tiltja a saját baromságait.


Szerintem kérdező túl sok kivételes ökörséggel foglalkoztál, amely már a gondolkodásodat és logikádat is károsítja, ezért teszel fel többszörösen értelmetlen hülye kérdéseket.

2017. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De ez a legelső kérdésem
2017. ápr. 21. 15:47
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Én csak annyit hogy Isten nem személyválogató!


János 3:16 Mert úgy szerette Isten a világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

2017. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
22%
Adolf Hitler valójában Isten akaratának a megtestesülése volt!Ma is nagy szükség volna a tudására!Sose feledünk el Hitler,remélem jó helyed van ott fenn a mennyben!HŐSÖK VOLTATOK!
2017. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én Hivő vagyok de a kérdésed amellett hogy nincs se füle se farka értelmetlen is.egy fajta náci Jézus Krisztus,árja-zsidó....hát no comment erre mást nem lehet irni.
2017. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9%

Tény és való hogy rengeteget hazudtak a németekről de ez már a faji jellegzetessége a Háború szponzorainak......

Ha muszáj lett volna választanom mivel nem Mo.-on éllek hát csatlakozom a Wehrmachthoz habozás nélkül.

2017. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi a kérdés? :DD
2019. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!