Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Vallás

A kérdés

Mit csináljak, milyen lehetőségeim vannak-e probléma orvoslására?

Áldás Békesség kedves tesvérek.
Idén mindeféle előzetes bejelentés nélkül kivették a csatornacsomagomból vagyis megszüntették nálam a pax televízió adását.
Pedig nagyon szerettem nézni.Nagyon hiányzik.Volt néhány műsor ami sok erőt adott.
Nem tudok másik szolgáltatói csomagra váltani mert ott ahol élek nem az én nevemen van a tv előfizetés a többiek meg nem akarnak másik csomagra váltani nekem meg nincs rá pénzem hogy vegyek valami műholdat vagy set top boxot
Esetleg Nem tudnak valaki küldeni nekem egy pax tv-s set top boxot vagy valami olyan tv antennacsatlakozóba dugható szűrőt dekodert amivel le tudom fogni a pax tv t? Esetleg valami házilag bárkácsolt szűrő is megfelelne.

04-21 13:13  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Áldás Békesség!

Nézd vissza az Interneten: [link]

Üdv. Péter

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 04-21 13:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elváltam. Szeretném a kapcsolatot egyházilag is megszakítani. Római katolikus esküvőnk volt. Milyen lehetőségeim vannak?
Problémát fog ez jelenteni a zsidó vallásra való áttérésnél?
Kizárólag RÓMAI KATOLIKUSOK válaszát szeretném! Pontosan hogy van ez?
A neten keresztül vettem egy 3 kW-os lágyindítót ami nem működik, milyen lehetőségeim vannak?
Pécsett milyen lehetőségeim vannak pszichológus/pszichiáter felkeresésére - kényes témában?
Milyen lehetőségeim vannak? Bővebben lent!

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Vallás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu