Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak, milyen lehetősé...

Mit csináljak, milyen lehetőségeim vannak-e probléma orvoslására?

Figyelt kérdés

Áldás Békesség kedves tesvérek.

Idén mindeféle előzetes bejelentés nélkül kivették a csatornacsomagomból vagyis megszüntették nálam a pax televízió adását.

Pedig nagyon szerettem nézni.Nagyon hiányzik.Volt néhány műsor ami sok erőt adott.

Nem tudok másik szolgáltatói csomagra váltani mert ott ahol élek nem az én nevemen van a tv előfizetés a többiek meg nem akarnak másik csomagra váltani nekem meg nincs rá pénzem hogy vegyek valami műholdat vagy set top boxot

Esetleg Nem tudnak valaki küldeni nekem egy pax tv-s set top boxot vagy valami olyan tv antennacsatlakozóba dugható szűrőt dekodert amivel le tudom fogni a pax tv t? Esetleg valami házilag bárkácsolt szűrő is megfelelne.


2017. ápr. 21. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Áldás Békesség!


Nézd vissza az Interneten: [link]


Üdv. Péter

2017. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!