Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen katolikus közbenjáró...

Milyen katolikus közbenjáró imát ismertek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor én imádkozom egy másik emberért. Tudom, hogy minden imát el lehet mondani ilyen szándékkal, de most nekem valami komolyabb közbenjáró imára lenne szükségem. Hivatalos, illetve a katolikus egyház által elismertre. Az illető nem fog tudni róla, hogy érte imádkozom. Akár imasorozat is lehet, kilenced vagy hasonló.

2017. ápr. 25. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatomat osztanám meg veled, ha elfogadod.


Először menj el gyónni hogy tiszta lélekkel kérd Istent!

Én utána szentmiséken is részt vettem és áldoztam is, többször egy héten ha el tudtam menni.

A rózsafüzért mondtam - mert nagyon szeretem, bármelyik jó! :-)))


Lényeg hogy hosszabb időn át,kitartóan tudd ezt így végezni és tiszta lélekkel, mert szerintem sok embernek azért nem sikerül az imakérése mert kisebb-nagyobb bűnben van. Meg fogod tapasztalni hogy gyónás és áldozás után sokkal jobban és összeszedettebben tudsz Istenben elmerülni és imádkozni. Sok sikert hozzá! :)

2017. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, még valamit tudnék ajánlani az előzőekben leírtakon kívül, ezt a könyvet ha be tudod szerezni!

Nagyon jó, szerintem ilyesmit keresel:


[link]

2017. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!