Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kell értelmezni e...

Hogyan kell értelmezni e bibliai részt?

Figyelt kérdés

Jelenések könyve,:

Íme, eljön a felhőkön, és meglátja minden szem, azok is, akik átszegezték, és siratja őt a föld minden nemzetsége. Úgy van. Ámen. Én vagyok az Alfa és az Ómega, így szól az Úr Isten, aki van, és aki volt, és aki eljövendő: a Mindenható.


2017. máj. 4. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

#11

Igen keresztény vagyok de nem "néma",hogy tűrjem a pocskondiázást.

Az ember (még egy keresztény is) egy idő után meg unja azt a sok szétbarmolt kérdést amit te és a hozzád hasonlók tesztek.

Nem tudom, nektek nincs jobb dolgotok csak azt lesni,hogy mikor és hol lehet egy kis galibát okozni!?

Végy egy könyvet a kezedbe inkább pl a Bibliát és olvass mert sokkal hasznosabb időtöltés az mint a mocskolódás más emberek kárára.


Ézs 32:6-8

Mert a bolond csak bolondot beszél, és az ő szíve hamisságot forral, hogy istentelenséget cselekedjék, és szóljon az Úr ellen tévelygést, hogy az éhező lelkét éhen hagyja, és a szomjazó italát elvegye.

A csalárdnak eszközei csalárdok, ő álnokságot tervel, hogy elveszesse az alázatosokat hazug beszéddel, ha a szegény igazat szólna is.

De a nemes nemes dolgokat tervel, és a nemes dolgokban meg is marad.


Kedves #12 köszi!

2017. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Miért van ekkora gyűlölet benned #14-es?

Mi ártottunk mi neked, hogy ennyire gyűlölöd a kereszténységet?

Talán megloptunk téged, vagy talán le gyilkoltuk valakidet?

Ha netán egy keresztény ki mer állni a hitéért akkor már rögtön képmutatónak bélyegzed meg és gyűlölködőnek?

Te ,hogy reagálnál ha pl fel tennéd azt a kérdést,hogy "Hogyan kell értelmezni az evolúciót?" és jönnék én nagy arccal és azt írnám,hogy "te még mindig csak egy két lábon járó majom vagy ha ilyen

banális kérdések foglalkoztatnak",hogy éreznéd magad!?

De soha nem tettem egyetlen egyszer sem ilyen megjegyzést vagy ehhez hasonlót és nem is fogok tenni soha, és merem állítani,hogy egyetlen igaz keresztény sem aljasodik le a te szintedre!


Áruld el kérlek,hogy mi a valódi gondod velünk!

2017. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Te csak magadban bízol. Azt hiszed, hogy mindent meg tudsz oldani és mindent tudsz irányítani. Sajnos nagyon sok embernek vannak ilyen téveszméi.

Ez a hazugság, amiben élsz az igazi kártékony.

2017. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Kedves GYIK olvasó!


Döntsd el,hogy az itt kötekedő trollt,egy flancoló,idegen kifejezés,az"ateista"kategória határozza meg legpontosabban,vagy a közismert"istentelen"!


Én,100%-ban istentelennek tartom az ilyeneket annak ellenére,hogy az előbbi ugyanazt jeleni idegenül.

2017. máj. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen "keresztények" miatt lesz hiteltelen a vallás, az ilyen szégyenteljes "hívők" miatt válik nevetség tárgyává.


Mitől lenne hiteles egy ember, miközben aljasozza a másikat.



Szomorú, hogy egyre több ilyen ál-keresztény, bibliából idemásolgató gyalázkodó osztja az észt.


Előbb-utóbb elhull az ilyen mocskos alávaló, aljasozó "műanyag keresztény".

2017. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!