Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miből van a "művér", amit...

Miből van a "művér", amit jehova tanúi elfogadhatnak emberi vér helyett?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Állítólag nincs semmilyen "művér" legalábbis living witness itt az alábbi kérdésnél rúg egy öngólt;


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


A 11 válasza;


"Tévedés, nincs pótvér.

Egyszerűen vérserkentő szerek vannak illetve amik megakadályozzák a vérzést, vérvesztést./elektrókauter, Ringer-laktát oldat, EPO/


Szóval ez van, ennyi van de majd jőnek ők és jobban elmondják, hogy mekkorát tévedtem mert nem értem. :)

2017. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most már én sem értem.
2017. máj. 11. 20:24
 3/8 KZitus ***** válasza:
0%

Szia


Itt orvosok, akik nem Jehova tanúi mondják el, hogy mi a "művér":

[link]

2017. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én olyan művérről hallottam, amely állati vérből készült.
2017. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

semmiféle olyan információt nem fogadunk el ami a jw.org-ról származik mivel számos esetben találtuk már úgy hogy tévednek/hazudnak, most is okunk van feltételezni a korábbi tapasztalatok alapján hogy az illetők nem orvosok, és/vagy jehova tanúi, esetleg a szöveg kiragadott (pl egy sci-fiből van kivágva a jelenet stb, ahhoz hasonlóan ahogy a "mit tanít a biblia valójában" című kiadványban is nemlétező bibliafordításokat idéznek)


csak olyan forrást fogadunk el ami nem a jw.org-ról és nem az őrtorony kiadványokból származik!


(ha más forrás is alátámasztja és a jw.org is az persze más)

2017. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A művér szóra rákeresve elsősorban színházi kellékről kapunk találatokat. A művér vérátömlesztés keresésből található ez az összefoglaló:

[link]

Állati vért használnak fel

[link]

Magyar feltaláló

[link]

2017. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KZitus ***** válasza:
0%

5-s hsz:-)


Mi ez a királyi többes szám: Miért nyilatkozol itt mindenki nevében? kitől kaptál erre jogot? A gyakorinak vagy az atyja?, munkatársa? hogy is van ez? :-)

mert ha igen akkor más a helyzet ?.)

2017. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel már többen leírtuk, hogy ilyen témában csakis hivatalos forrást fogadunk el, ezért amit írt a válaszoló, az nem királyi többes, hanem az odafigyelésének a nyoma.


Tehát ti akkor állatvért fogadtok el?? Ez több, mint gusztustalan.

2017. máj. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!