Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jw. Org on miért nincs...

A jw. Org on miért nincs legalább egy üzenő fal a látogatók számára?

Figyelt kérdés

Az,hogy nincs fórum vagy hasonló csevegő tegyük fel,hogy azt megértem.

De miért nincs legalább egy üzenőfal ahova az ember aki betéved le írhassa véleményét, vagy csak egyszerűen be köszönjön?

Miért nem adnak lehetőséget a látogatóknak, hogy akár egy cikkről vagy filmről le írhassák gondolataikat.

Ez azért elég fura mert általában minden vallásos témájú honlapon szokott leni ha nem is több egy üzenőfal az biztos.



2017. máj. 16. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Minden honlapot valamilyen céllal hoznak létre. A miénk EGYIK legfontosab célja, hogy hírdese, diőcsitse, magasztalja és megszentelje Jehova, a drága Teremtőnk nevét, ahogyan a mai napiszövegünk is írja :"


A Teremtőnek nem egy 16. századi hibás nyelvtanon alapuló szó összevonásból keletkezett műnév a neve! Aminek semmi értelme nincsen!

A Teremtő neve az hogy Jahve!

A JW.ORG oldal legfontosabb szerepe pedig az hogy terjessze az Őrtorony teológia aktuális dogmáit. És híreket közöljön Jehova tanúiról főleg Jehova tanúinak! De tény és való hogy az oldal a nyilvánosságnak is szól!


"Ézsaiás 48:17 Ezt mondja Jehova, a te Megváltód, Izrael Szentje: „Én, Jehova, vagyok a te Istened, aki arra tanítalak, ami javadra válik, aki azon az úton vezetem lépteidet, amelyen járnod kell." - én ezt teljes mértékben elhiszem ..."


azért ragaszkodom a fenti bibliai tanácsokhoz az "ex-tanúkkal" kapcsolatban,"


Gal 1:6 Csodálkozom, hogy attól, aki titeket Krisztus kegyelme által elhívott, ilyen hamar más evangéliumhoz pártoltok, 7 holott nincs más, de némelyek megzavarnak titeket, és el akarják ferdíteni Krisztus evangéliumát.

Zitus benneteket megzavartak! Titeket az Őrtorony tanít és az igazgatja a lépteiteket is. És mindezt egy olyan szervezet teszi amelyik állandóan hibázik.

De a hamis prófétát meg lehet ismerni.

5Mózes 18:20 De az a próféta, aki olyat mer mondani a nevemben, amit nem parancsoltam neki, és aki más istenek nevében szól, az a próféta haljon meg! 21 De gondolhatod a szívedben: hogyan ismerhetjük föl azt a szót, amelyet nem az ÚR mondott? 22 Ha a próféta az ÚR nevében szól, és nem lesz meg, és nem teljesedik be az a dolog, azt az igét nem az ÚR mondta. Elbizakodottságból mondta azt a próféta, ne félj tőle!

[link]

2017. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 KZitus ***** válasza:
0%

Kedves -hallgatag- nevű



Ez felháborító:

"Ezért:

1Korintusz 5:11 - ne háborogj kérlek, mert ez bibliai idézet, nem Őrtorony folyóiratból vett idézet:-)


de senkit sem kényszerít semmire Jehova Isten :-) Azért ne haragudj rá nagyon, hisz most is csak azért tudod ezeket a sorokat elolvasni, mert életerőt ad neked :-)

2017. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 KZitus ***** válasza:

-hallgatag


tetszett az általad belinkelt cikk?

2017. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ismerem a Bibliát KZitus és felháborító, hogy ezek után még negédes mosollyal nem érted azt, amit írtam.


Te olyan szavakkal illetted azokat, akik kiléptek a szervezetből, amik nem róluk szólnak, hanem Istent hagyják el.

Vagy te szerinted a szervezet egyenlő Istennel?

2017. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ezért tiltják nekik azt is,hogy ex-tanúkkal beszéljenek"- nem tudod miről beszélsz, csak küldöd a levegőbe a tájékozatlanságodat :-)"


Biztos vagy benne?

AKI EX-TANÚ,AZ MÁR NEM TANÚ.

Nyilván megvan rá az oka,hogy miért lépett ki.De nem fog Jehováról prédikálni,mint a tanúk.Amit idéztél,az arról szól,ne keveredjetek(ne higgyetek nekik) olyanok közé,akik bort isznak,vizet prédikálnak.Ha pl.egy tanú,vagy bármilyen keresztény felekezethez tartozó illetőnél megfigyelhető,hogy nem úgy viselkedik,cselekszik,ahogyan beszél,az kerülendő,mert nem hiteles.

Ezek alapján,mi olyan eget verő probléma van az ex-tanúkkal,hogy még köszönni sem szabad nekik?

Vagy aki már nem tanú,az csak egy rossz,gonosztevő,másokat lehúzó ember lehet?

Kicsit gondolkodj logikusabban;

Ha Jézus Krisztus azt mondta:

"Mert ha azokat szeretitek, akik titeket szeretnek, micsoda jutalmát veszitek? Avagy a vámszedők is nem ugyanazt cselekeszik-é?

És ha csak a ti atyátokfiait köszöntitek, mit cselekesztek másoknál többet? Nemde a vámsze-dők is nem azonképen cselekesznek-é?"


Itt az ellenség szeretetéről beszél.Nehéz ügy,igen...Viszont pusztán attól nem lesz az ellenséged egy Ex-tanú,mert már nem tanú.

Akkor nemde sokkal inkább megérdemli,hogy köszöntsd?

2017. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Alex Fly ***** válasza:
100%
Gondolom azért nincs, mert aki az üzenőfalat értelmesen használná, az gondolkodik. És nem a gondolkodó ember az oldal célközönsége. A célközönség elolvassa és elhiszi azt, ami oda van írva és nem tesz fel kérdéseket.
2017. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!