Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet hogy hülyeség, de a...

Lehet hogy hülyeség, de a papoknak lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés.A katolikus papok aá gondolok.

2017. máj. 22. 22:29
 1/10 követ62 ***** válasza:

Szia.

Szerintem kissebb gondod is nagyobb lessz annál, hogy ezen járjon ott az eszed.

Javaslom inkább most törekedj arra, hogy ne kerülj oda.

És az egészséged érdekében itt szokj le a dohányzásról.

Hajrá! ;D

2017. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Áhh....eszemben sincs dohányozni.Undorító :p

Nem vagyok hívő, pláne bagós, nem rám vonatkozik a kérdés, csak egyszerűen, ha tiltja nekik a vallás pl. A házasságot, akkor tilthatja-e a cigit is.

2017. máj. 22. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudok ilyesmirol. Lattam mar katolikus papot cigarettazni meg inni is (konkretan eskuvon).
2017. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja a Biblia se a dohányzást, se a mértékletes alkoholfogyasztást. Persze az erősen láncdohányzás, napi több doboz, nem használ, az biztos.
2017. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
dohányozhatnak nem kizáró ok felvételin vagy ilyesmi de nyilván őket jobban noszogatják hogy tegyék le mint az átlag embert
2017. máj. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pptomi válasza:
Valamelyik pápaválasztásról volt egy olyan kép, ahol a bíborosok kint cigiztek, mielőtt megkezdődött volna a szavazás és rájuk zárták volna az ajtót.
2017. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem dohányozhatnak, és nem is ihatnak alkoholt. Eltávolodnak Istentől, mert az élvezeteknek adnak teret, vagy éppen szokások rabjai. Ezért ilyeneket nem csinálhatnak.
2017. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

#4

Dehogynem "tiltja". Csak nem itt kezdődik.


"Ha valaki az Isten templomát megrontja, megrontja azt az Isten. Mert az Istennek temploma szent, ezek vagytok ti."

1 Kor 3,17


A megtéréssel kezdődik a "kapcsolatfelvétel Istennel".

Sajnos sokan azt gondolják beleszületéssel /pl vallásos családba születnek/, vagy templomba járással, vagy csak úgy egyszerűen a Biblia olvasgatásával, esetleg mély érzülettel máris kapcsolatba kerülnek Istennel.

Sajnos ez téves, Isten ezt nem fogadja el. Nem is csodálkozhatunk az eredményen.


Meg vagyok győződve, a legtöbb katolikus pap nincs is megtérve, nincs is újjászületve, és így be sem tudták fogadni a Szent Szellemet.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ha bennük lenne a Szent Szellem, jó ízűen dohányoznának ...


Szent Szellem munkája az egyén teljes megszentelése, a szívében, szellemében kezdődik a megtéréskor, és tovább akar munkálkodni a lelkében és testében is..

2017. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ahol lakom az itteni katolikus papot nem láttam még úgy az utcán hogy ne dohányzott volna.
2017. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pptomi válasza:
A misebor helyett is azért van misevíz, mert Jézus is azt ivott az utolsó vacsorán. Ja, nem.
2017. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!