Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik olyan kérdéseket tesznek...

Akik olyan kérdéseket tesznek fel, hogy adott vallás/felekezet szerint lehet e házasságon kívül szexelni, abortust végrehajtani, stb stb vallást keresnek? Vagy csak biztosan akarnak lenni "az is hülyeség, mert nem engedi hogy kecskét. "?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár a kérdést nem értem, de azt sosem értettem, hogy aki Istent választja, az miért próbál kibúvókat keresni olyan dolgokra, amiket Istenünk nagyon nem ajánl, mondhatni tilt a mi védelmünkre. Mint mi a kisgyereket a konnektortól, pedig tudjuk, hogy ha tiltjuk neki, akkor egy darabig duzzogni, utálni és hisztizni fog.
2015. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondok akkor egy példát "a buddhizmus tiltja az alkalmi szexet?" felteszi ezt a kérdést mert az említett vallás szinpatikus neki, de nem akar lemondani valamiről, ha tiltja, akkor keres mást, mint a termékek között keres a vallások között is, vagya másik lehetőség, hogy az obiektív igazság forrásának amgát nevezi meg de egy vallás szinpatikus lesz neki, ezért megkérdezi ezt vagy azt tiltja e, ha igen meggyőződhet róla, hogy továbbra is "minden vallás hülyeség"
2015. jún. 23. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, így értelek.
2015. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tettem fel ilyen kérdést, viszont érdeklődő vagyok, és nem tudom, miért ne lehetne elképzelhető, hogy az ember csak úgy érdeklődik a világ dolgai iránt. Véleménye esetleg lesz róla, de én is kérdeztem már dolgokat, amihez nincs közöm, de érdekesnek találtam. De egy-két olyan alak is lehet, amilyet te említesz. Viszont szerintem több az érdeklődő kérdés.
2015. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Was ist das? O.O
2015. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!