Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt innen valaki az Ez az a...

Volt innen valaki az Ez az a nap-on?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Sajnos én még sosem voltam, de idén nagyon szerettem volna, vérzett a szívem, hogy nem tudtam elmenni. Olyan jó lett volna, már csak a Hillsong Worship miatt is.


Szóval milyen volt, hogy tetszett nektek?



2017. máj. 28. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ha szereted az ilyesmit akkor biztos tetszett volna, majd jövőre elmész
2017. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de az még sokára lesz. :(
2017. máj. 28. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vooolt, főleg a Hillsong Worship
2017. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úúú, akkor jó. :) Nagyon szeretem a Hillsongot, remélem jövőre eljutok, és hogy jövőre is jönnek. :)
2017. máj. 29. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Barátnőm volt ott.

Hát ő nem erre számított. Úgy tudtuk, hogy vannak beszélgetések, meg egyéb programok, de ehelyett vagy 8 órán keresztül folyamatosan zenéltek. A Hillsongot ő is dicsérte, de azt is mondta, hogy a legtöbb előadó legtöbb zenéje kb ugyanolyan volt. Miután a keresztény bandák témája viszonylag korlátozott, így a zenei diverzitásra figyelhettek volna.


Illetve amit barátnőm ég nehezményezett, hogy rengeteg hitgyülis propaganda volt, illetve sokszor hangzott el pár demagóg keresztény kijelentés. Tudod, amelyik szépen hangzik, de a valóságban nem működik.


Persze ízlések és pofonok, barátnőm szerintem nem fog menni többet, de ettől függetlenül neked még tetszhet:)

2017. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát én azt tudtam, hogy főleg zenés dicsőítés van, de én ezt nagyon szeretem, úgyhogy szerintem ez is tetszene, bár én is úgy tudtam, hogy van tanítás is. Igen, azt is tudtam, hogy a hitgyüli is képviselteti magát, dehát ez egy ökumenikus rendezvény nekik is van joguk képviseltetni magukat, meghát ugyanazt az Uraz imádjuk, még akkor is, ha bizonyos dolgokban nem értünk egyet.


Demagóg kijelentések alatt mit értesz?

2017. máj. 29. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor szeretni fogod:)


Ugye az egyház(ak) alapvetően abortuszellenesek, ami teljesen érthető és okés. Ennek az álláspontnak az "eladása" azért bőven problémás már. Barátnőm abszolút abortuszellenes, és szakmáját tekintve gyógypedagógus, mégis elég erős állításnak ítélte azt, hogy egy súlyos mentális fogyatékkal rendelkező gyereket felnevelni hatalmas örömforrás. Persze, a gyermekáldás gyönyörű dolog, de azt azért ne próbálja meg bemesélni senki, hogy 30 éven keresztül kiskanállal etetni és pelenkázni egy embert akkora öröm úgy, hogy aztán fiatalon meg is haljon. És félreértés ne essék, barátnőm tényleg abortuszellenes, sőt, időnént azzal ijesztget, hogy ő bizony Dawnos gyereket szeretne örökbefogadni:D De van az a szint, mind lelkileg, mind anyagilag, amikor többet árt egy gyerek mesterséges életben tartása.


Meg hát a szokásos "ha házasság előtt szexelsz, az olyan, mintha az autópályán meztelenül csukott szemmel szaladgálnál a csúcsforgalomban".


Kedvelem az egyházat, sok erkölcsi tanításával egyetértek, deee egy kicsit megtanulhatnának már árnyalttan gondolkodni és fogalmazni, illetve figyelemmel lenni azokra az emberekre, akinek az a tény, hogy Isten segít, nem tölti meg a gyomrukat.

2017. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ez az abortusz mindig is megosztó téma volt, és nyilván egy nagyon nehéz helyzet, de ha belegondolsz, ő nem érdemel esélyt az életre, csak mert fogyatékkal él? Habár amit mondtál, az már tényleg egy nagyon súlyos példa...

A házasság előtti szexhez meg: statisztikailag bizonyított, hogy azoknál a házaspároknál, akik az esküvő előtt nem szeretkeztek, kisebb a válások száma. Meg nem azért van, hogy téged megkössön, épp ellenkezőleg, szabaddá tesz. Én nem tudom, ki fogom-e bírni eskűvőig, eljegyzésig mindenképp ki szeretném.

2017. máj. 29. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem is arról van szó, mi is igyekszünk kibírni az esküvőig... jó, nem sikerült teljes mértékben, de 6 év alatt 2-3 alkalom szerintem becsülendő teljesítmény:D

De az elgondolás maga. Nem kéne bemutatni úgy a szexet, mint egy életveszélyes mutatványt. Ismerem a statisztikát, de a házastársak közti kommunikáció fejlettségét is bele kéne venni, hiszen szexszel vagy nélküle, ha kommunikáció nem működik, akkor a kapcsolat sem fog. Egy rendes pszichológiai vizsgálat nem épül egyetlen faktorra, pláne nem olyan faktorra, ami kevéssé befolyásolja a hétköznapokat, problémamegoldó képességeket.

2017. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!