Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha folyamatos munkakeresés...

Ha folyamatos munkakeresés mellett se találok megfelelő munkát, mit kell tennem és imádkoznom hogy legyen munkám?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 13:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos ilyenkor kénytelen vagy Nem "megfelelő" munkát választani...(mint pár millióan...):(

2017. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az van, hogy azok a munkák ahova beszambázol és nem kell csinálni semmit, viszont dől a lé és céges Mercit és ájfont adnak, már foglaltak. Lejjebb kéne adni az igényekből.
2017. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát sok mindentől függ, pl milyen munkát akarsz, mi a végzettséged, mennyi tapasztalatod van, az ország melyik részén élsz stb...


Mert pl 8 osztállyal hiába szeretnél te irodai munkát, esélytelen, főleg ha Borsodban vagy környékén élsz...

2017. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy igényű,de csinálok egy hétvégi főiskolát és még egy évem van belőle, de szeretnék emellett dolgozni is.Javrészét az iskolának munka mellett csináltam,de otthagytam mert olyan munkát végeztem ami pszichikailag is rossz hatással volt rám, meg a kolléganő,főnök se lett volna továbbra segitségemre a tanulmányaimban ami a munkaidőt illeti.Meg folyamatosan éreztem nem Istennek tetsző munkát végzek.A magán vállalkozók egyébként is azt nézik hogy zsákmányolhatnak ki a legjobban:pl.ugy hogy nem jelent be,alig van szabadság,szabad nap,ünnepeken,hétvégén is dolgozni kell,nem beszélve a minimál bérről meg arról,hogy biztonságot se szavatol a munkahelyen.
2017. jún. 2. 14:22
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Hát normális végzettség nélkül mit akarsz minimál bérnél jobbat? Én diplomásan keresek 150 nettót(egészségügy) éjszakai és túlóra pótlékokkal együtt. És hidd el, a legtöbb munkahelyen(hacsak nem hiper-szuper a végzettséged) bizony kell túlórázni, és hétvégén dolgozni is. És azt se értem, miért kellene bármelyik munkatársadnak is tekintettel lennie arra hogy te tanulsz? Ez anyagias világ, és bizony abból, hogy neked segítenek, nekik semmi hasznuk nem származik.
2017. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kell tekintettel lenni ez volta z egyik ok,hogy otthagytam.Egyébként nem olyan rossz végzettségem van csak nehéz benne elhelyezkedni.
2017. jún. 2. 14:39
 7/23 anonim ***** válasza:
mi a végzettséged?
2017. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Vegyészet
2017. jún. 2. 14:42
 9/23 anonim ***** válasza:
hát a vegyész diploma pedig keresett, akkor nem értem...
2017. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de nem ott ahol élek,nem Magyaro.
2017. jún. 2. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!