Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy mi is az igazság a...

Hogy mi is az igazság a mennyek országárol meg a pokol létezésével kapcsolatban csupán csak a Bibliábol tudhatjuk meg nem?

Figyelt kérdés

Én szerintem igen. Vagy várunk az ítélet napjáig amikor eljön a világvége akkor meg tudjuk majd ismerni az igazságot.

Én hiszek a Bibliának meg Istenben és Jézus Krisztusban​ is meg a Szentlélekben is.

De konkrétan nem tudhatjuk hogy milyen lesz valójában a Vég.

Erre majd a meg felelő időben jövünk rá. Egyetértettek velem ?

A Biblia igazságát elfogadom. De senki szavára nem szabad adni hogy Ő biztosan tudja. Mert szerintem a Pap sem tudja jobban egy Vallás Tanárnál. Azért mert csak Jézus Krisztus tudja az Igazságot. Ők csak a hit nézeteiket mondják el amikeppen gondolják de lehet egyesek tévednek. Tisztelet a kivételnek! Ezért nem érdemes nekik sem mindent el hinni mert semmi sem garantálja hogy igazat mondott vagy nem. De amit jónak gondolsz az elmondásaval kapcsolatban​ elfogadhatód amennyi neked meg felel.


2017. jún. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ühüm. És ha előbb elhalálozunk, mint 4,5 milliárd év?
2017. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mi van, ha még a Bibliából SEM tudhatjuk meg?

Mert hogy ott is többféleképpen van leírva...

2017. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez van. El kell fogadni ezt a lehetőséget is. Vagy amennyire lehet védekezni ellene ha lehet egyáltalán.
2017. jún. 12. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor el kell fogadni az egyetlen valóságot meg tudjuk mire oda jutunk.
2017. jún. 12. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2017. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ra konkrét es szuper biztos válasz.

HIT! A hit a láthatatlan dolgokban való meggyőződés.

Hinni kell hogy létezik.

Minden ember hisz valamiben, nem jobb ugy leélni az életedet hogy megnyugodtal hogy jo helyre kerülsz? Hat dehogyis nem!

2017. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!