Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Dalai Láma is a pokolban...

A Dalai Láma is a pokolban fog égni?

Figyelt kérdés
Mivel nem hisz istenben, ezért Ő is az Ördög karmai közé jut?

2017. jún. 21. 17:55
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor Isten nagyon kedves, hogy már a lelkünket születés előtt is neki adja, köszi Mr. Isten...
2017. jún. 24. 20:16
 22/29 anonim ***** válasza:

17.Hsz.Kedves Kérdező!


A bibliai újjászületés víztől,és Lélektől történik,és NEM ASSZONYTÓL!Ezt nem előzi meg a fizikai halál.


Az Újraszületés elmélete szerint asszonytól,tojásból,petéből,stb.történik,a tényleges halál bekövetkezte után különböző idő elteltével.


Nem mindegy,hogy az okos hülyéskedik,vagy a hülye okoskodik,de azért te se vedd ezt magadra!

2017. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

21.Hsz!


Az egyén-szabadakaratánál fogva-Isten,vagy Sátán mellé áll.

Vagy elfogadja urának Istent,és szeretet törvényét,vagy Sátán uralmát,az erőszak törvényét.

2017. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

19.Hsz!


Krisztus követői közt nincs pápa,ugyanis Krisztus pásztori küldetést adott tanítványainak,és nem pápait.(Az egyik a királyok,uralkodók felett álló uralkodó,míg a pásztor,egy nyájára ügyelő SZOLGA.)


Pápájuk,a pápistáknak van,akik NEM Krisztust követik,hanem a pápájukat.

2017. jún. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az adventisták meg nem Krisztust követik, hanem Ellen White asszonyt és halucinációit...
2017. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#22 Hát a buddhistáknak aztán tök mindegy, hogy mi áll a Bibliában, az Ő elképzeléseik attól függetlenek, így (itt) mindegy hogy újra, vagy újjászületésről beszélünk. Másrészről meg a nyelvészet is tojik rá.


Én sem fogom magamra venni azt az idézetet, nem is szokásom, nem is nekem kell...


(Csak egy kérdés: A "Hsz" azt jelenti hogy hazudsz?) ---> És ha igen, akkor:

Nem én hazudok, hanem a #20-s.

2017. jún. 25. 19:23
 27/29 anonim ***** válasza:

Mindenki magábó indul ki.

Nekem a "Hsz.",a "Hozzászóló"rövidítése.

2017. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

25.Hsz!


Ha állításod igaz,az mennyiben jelent vígaszt a pápistáknak?

2017. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 világvége1 ***** válasza:
Ördög nem létezik. Az alapján, hogy már ilyen öreg a Dalai Láma, és még mindig nem hisz Istenben, megállapítható, hogy a pokolba megy. Nincs tűz a pokolban.
2020. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!