Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fog történni az elragad...

Hogyan fog történni az elragadtatás amikor Jézus Krisztus visszatér?

Figyelt kérdés

Ti szerintetek is így lesz például:

Munka végzése közben egy pillanat alatt el tünsz.

És például ha az iskolában vagy egy órán és például az óra a közepén jár és dolgozatot irtok és egyszerűen csak úgy kámforá válsz az elég furán érintené az osztályban lévőket nem ?

Vagy például hétvégén egy ebédelés vagy reggelizés vagy vacsora közben a család előtt csak úgy magától hirtelen el tűnél. Biztosan a félelem kerülné őket.

Amit teljes mértékben megértek.

Hát eléggé komoly dolog ez nem tudom hogy reagálnának erre a többi emberek.

Szerintetek mit gondolnának az ismerőseitek ezek kapcsán ?

És mit gondolnátok ti ezek kapcsán az életekre nézve ?

Mit gondolnának a gyermekeitek ezek kapcsán akik szülők ?

Tisztelt válaszolók! köszönöm szépen a normális rendes válaszokat előre is köszönöm szépen!


2017. jún. 22. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

" Egész hajszál pontosan úgy fog történni ahogy a Biblia írja és nem úgy ahogy elképzeli Gyula meg Géza!! "


Szebben le se írhattam volna!

Kedves kérdező,ne vedd sértésnek,de egyre bugyutábbakat kérdezel. A sok Sátános,meg angyalokkal táncolós kérdéseddel simán elmehetnél az ezotéria témakörbe,kb annyi a valóságalapja. A jövő,az a jövő,ha megpukkadsz,akkor se fogsz tudni róla előre semmit,azzal se,ha meséket találsz ki róla,törődj bele.

2017. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha olvasod a Bibliát, akkor már tudod is a választ. Mért teszed fel a kérdést, ha állításod szerint olvasod a Bibliát és hiszed is, amit oda leírtak?
2017. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2017. jún. 24. 17:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Tehát, leírod a véleményedet a dologról, és utána megnézed, hogy mi a véleményük a véleményedről vagy mégis hogyan képzeljem el? Mert nekem az írásodból ez jön le, hogy leírod a véleményedet arra várod más véleményét, megköszönöd, de eddig nem láttam volna, hogy azt mondtad volna a párbeszédek végén (természetesen az eddigi kérdéseidről beszélve, amiket láttam is), hogy a Biblia azért máshogy írja ezt le, csupán én elképzeltem ezt másképp, mint ahogyan ezt Isten elrendelte már születésünk előtt. :) Mért is gondolom el ÉN önfejüen, és hangoztatom a saját romlott agyam romlott gondolatát, mikor ott a tökéletes, ami Istentől van, mert ami nem tőle van az nem jó, ezt gondolom tudod. :)
2017. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké. Természetesen hiszek a Bibliának. De általában nem szokásom Bibliai igéket is meg osztani ezzel alá támasztani a Biblia igazságát.
2017. jún. 24. 18:45
 16/17 anonim ***** válasza:

"Oké. Természetesen hiszek a Bibliának. De általában nem szokásom Bibliai igéket is meg osztani ezzel alá támasztani a Biblia igazságát."


(részemről semmiféle kötekedés nincs feléd, tehát ne értsd félre az írásomat) Na most ezt nem igazán értem, a Bibliával nem támasztod alá a Biblia igazát? Hát annak igazságát nem is kell, mert az maga az igaz, és akiben ott a Szent Szellem az valóban érti is az írást, vagy most mire gondoltál? Arra, hogy nem akarod bebizonyítani a Biblia igazságát vagy mire? Mert nekem az jön le, hogy elhiszed, azt, amit olvasol a Bibliából, de nem tudod igaz-e?

2017. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elragadtatás! Mikor?

Jézus eljövetelekor, az utolsó (7.) Trombita szóra!

Hogyan?

Egy szempillantás alatt!

Miért? A választottakért!


I. Kor. 15;51. Ímé titkot mondok néktek. Mindnyájan ugyan nem aluszunk el, de mindnyájan elváltozunk.

I. Kor. 15;52. Nagy hirtelen, egy szempillantásban, az utolsó trombita szóra; mert trombita fog szólni, és a halottak feltámadnak romolhatatlanságban, és mi elváltozunk.

I. Thes. 4;15. Mert ezt mondjuk néktek az Úr szavával, hogy mi, akik élünk, akik megmaradunk az Úr eljöveteléig, épen nem előzzük meg azokat, akik elaludtak.

I. Thes. 4;16. Mert maga az Úr riadóval, arkangyal szózatával és Isteni harsonával leszáll az égből: és feltámadnak először akik meghaltak volt a Krisztusban;

I. Thes. 4;17. Azután mi, akik élünk, akik megmaradunk, elragadtatunk azokkal együtt a felhőkön az Úr elébe a levegőbe; és ekképen mindenkor az Úrral leszünk.


Mát. 24;30. És akkor feltetszik az ember Fiának jele az égen. És akkor sír a föld minden nemzetsége, és meglátják az ember Fiát eljőni az ég felhőiben nagy hatalommal és dicsőséggel.

Mát. 24;31. És elküldi az ő angyalait nagy trombitaszóval, és egybegyűjtik az ő válasz-tottait a négy szelek felől, az ég egyik végétől a másik végéig.


Jézus eljövetele előtt biztos nem fog bekövetkezni az elragadtatás, hiszen az Antikrisztus idején még itt lesz az egyház, akit és akiket üldözni fog az Antikrisztus.


Jel. 6; 9. És mikor felnyitotta az ötödik pecsétet, látám az oltár alatt azoknak lelkeit, akik megölettek az Istennek beszédéért és a bizonyságtételért, amelyet kaptak.

Jel. 6; 10. És kiáltanak nagy szóval, mondván: Uram te szent és igaz, meddig nem ítélsz még, és nem állasz bosszút a mi vérünkért azokon, akik a földön laknak?

Jel. 6; 11. Akkor adatának azoknak egyenként fehér ruhák; és mondaték nékik, hogy még egy kevés ideig nyugodjanak, amíg beteljesedik mind az ő szolgatársaiknak, mind az ő atyjokfiainak száma, akiknek meg kell öletniök, amint ők is megölettek.


Jel. 7; 14. És mondék néki: Uram, te tudod. És monda nékem: Ezek azok, akik jöttek a nagy nyomorúságból és megmosták az ő ruháikat, és megfehérítették ruháikat a Bárány vérében.


Luk. 21; 12. De mind ezeknek előtte kezeiket reátok vetik, és és üldöznek titeket, adván a gyülekezetek elé, és tömlöczökbe és királyok és helytartók elé visznek az én nevemért.

Luk. 21; 16. Elárulnak pedig titeket szülők és testvérek is, rokonok és barátok is; és meg-ölnek némelyeket ti közületek.

Mát. 24; 10. És akkor sokan megbotránkoznak, és elárulják egymást, és gyűlölik egymást.


Mát. 24;8. Mind ez pedig a sok nyomorúságnak kezdete.

Mát. 24;9. Akkor nyomorúságra adnak majd benneteket, és megölnek titeket; és gyűlöletesek lesztek minden nép előtt az én nevemért.

Mát. 24;21. Mert akkor nagy nyomorúság lesz, amilyen nem volta világ kezdete óta mind ez ideig, és nem is lesz soha.

Mát. 24;22. És ha azok a napok meg nem rövidíttetnének, egyetlen ember sem mene-külhetne meg; de a választottakért megrövidíttetnek majd azok a napok.

Mát. 24;13. De aki mindvégig állhatatos marad, az idvezül.

2017. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!