Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent pontosan ez hogy...

Mit jelent pontosan ez hogy sokan vannak az elhivottak de kevesen vannak a választottak?

Figyelt kérdés
Példa beszédekben említette meg ezt Jézus Krisztus.
2017. jún. 25. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Azt, hogy ez az isten csapnivaló hatékonysággal dolgozik.

Már, ha egyáltalán az a célja, hogy mindenki üdvözüljön.

Mert ha csak jót akar mulatni rajtunk, akkor elég jól dolgozik.

2017. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem a görög szöveget, az alapján én inkább úgy fordítanám hogy sokan vannak akiket meghívtak de kevesen vannak akik választanak (ez múlt időben tehát lényeg h nem őket választják hanem ők választanak tehát ők azok akik válaztottak) szerintem ezt jelenti hogy sokakhoz eljut a kereszténység üzenete így meghívást kapnak de kevesen választják végül hogy keresztények legyenek
2017. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

*** w90 1/15 9. o. Szemléltetés a menyegzői lakomáról ***

Izrael nemzetéből sokakat hívtak meg, hogy legyenek Krisztus menyasszonyának tagjai, de csak kevés természet szerinti izraelitát választottak ki. Az égi jutalomban részesülő 144 000 vendég közül a legtöbb nem-izraelitának bizonyult.

2017. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
liwing witness egy jehova tanúi nevű szekta tagja, ők szinte semmiben nem értenek egyet az összes többi magát kereszténynek tartó közösséggel, akiket ők nem is tartanak igazi kereszténynek(és fordítva!) ezt érdemes figyelembe venni az ő válaszával kapcsolatban
2017. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkit hív Isten, de kevesen vannak azok, akik jönnek. Így szól magyarul.
2017. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!