Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet az, hogy 1 éves...

Mitöl lehet az, hogy 1 éves fiam nappal jókedvü, nevetgél, éjjel meg állandóan sir, és alig tud aludni?

Figyelt kérdés
Fájdalomcsillapitó nem használ,és semmivel nem lehet megnyugtatni.Feszeget,se kézben nem jó,se szopizni nem akar.Rángatja magát ki a kezemböl.Mit csináljak?
2015. ápr. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

vacsorára nem nehéz ételt kapott véletlenül..?

azért tippelgetek, mert háttérről nem írsz.

vagy nem máshol alszik mint eddig?


vagy változott valami? most tanult meg járni pl?

2015. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MIért adsz neki fájdalomcsillapítót, ha semmi baja sincs?
2015. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért adok neki fájdalomcsillapitót,mert arra tippeltem,hogy a foga fáj.Honnan tudjam hogy nincs baja,ha sir és feszeget?Én inkább azt gondolom,hogy van valami baja,vagy szerinted ok nélkül szenved ennyire?
2015. ápr. 13. 18:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi.Nem alszik máshol,nem kapott mást vacsira.De már több hete ez megy.Vigyem el orvoshoz?
2015. ápr. 13. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bármi is fájna neki, akkor az nappal is fájna. Nagy felelötlenség csak úgy gyógyszereket adni egy gyereknek, a gyógyszer nem cukorka, amit csak úgy ad az ember.


Inkább keresd meg, mi nem tetszik neki éjjel, lehet, hoyg túl meleg van a szobájában éjszaka, túl száraz a levegö, túls´gosan be van öltöztetve, elhasznált a levegö, stb.

2015. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket már végigjártam.Nem lehet hogy fáj a hasa?Amikor rángatja magát ki a kezemböl hallom ahogy hangosan dolgozik a hasa,és pukizik.
2015. ápr. 13. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor Espumian, megoldás szélgörcsök ellen
2015. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!