Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A fórumon lévő Jehova tanú...

A fórumon lévő Jehova tanú nők, miért oktatnak megkeresztelt keresztény férfiakat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem oktatnak.
2017. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a több oldalnyi anyag, amit leírtok több száz kérdés alatt, bibliai igehelyek értelmezését, azt te minek nevezed?
2017. aug. 6. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Te érted a saját kérdésedet?

A hit szempontjából nem mindegy hogy férfi vagy nő?

Én még nem olvastam olyant, hogy egy "jt" kiírt volna egy kérdést, ami a kioktatásra alapult volna. Csak olyant, hogy őket provokálták, és amikor válaszoltak, azt a kérdező "kioktatásnak" minősítette.

Miért nem a saját hiteddel foglalkozol, miért másokét pocskondiázod?!

Én agnosztikus vagyok, de már engem is zavar az a gyűlölethadjárat, amit a nagy keresztények a JT-k ellen folytatnak, ártatlan kérdéseknek álcázva.


De már jó ideje nem szólok hozzá, mert itt az észérvek nem hatnak, viszont ez a "nő -férfi" vonal olyan szellemi mélységről árulkodik, amit nem hagyhattam szó nélkül.

2017. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

"Akkor a több oldalnyi anyag, amit leírtok több száz kérdés alatt, bibliai igehelyek értelmezését, azt te minek nevezed?"

Több száz kérdésre adott válasznak.

2017. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
3as:én már olvastam.
2017. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol van a kérdésemben gyűlölet keltés?
2017. aug. 6. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

"3as:én már olvastam."

Idéznéd?


"Hol van a kérdésemben gyűlölet keltés?"

Ez a kérdés ugye vicc?

2017. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

7: eszemben sincs megkeresni a kérdéseiket. Te is megteheted, ugyanaz a kereső van nálad is. De nem egyszer volt már felháborodás az miatt, hogy az egyik tanú kimásolt az őrtoronyból egy kérdést, a másik tanú pedig bemásolta onnan a választ.


Az pedig tény, hogy tanítási célzattal másolják ide állandóan az őrtorony tanításait. Ezt ők maguk vallják, hisz a céljuk a tanítvány képzés, tehát mindegyik tanítónak hiszi magát.

2017. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!