Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki a kedvenc Szented; és miért?

Bálint3311 kérdése:

Ki a kedvenc Szented; és miért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Jézus,az én megváltóm.
2017. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Jézu, akiben Isten teljessége lakozott.


De Szent II János PÁL számomra egy nagy szent és kiváló ember. Pápa volt de nem igazán érezhettük rajta, mert egyszerű emberként volt pápa. Ahogy a róla készült film írj a a pápa aki ember maradt. Előttem nagy kisugárzása van. Azzal hogy elment és megbocsátott merénylőjének megmutatta akereszténység egyik fő tanításának megvalósítását.

Az alázata, az emberek iránta végtelen szeretete, az hogy odahajolt mindnekihez, mindenkit meghallgatott. Csodálatos ember volt

2017. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Szent Pio atya stigmái miatt. Magyarokra azt mondta h "olyan kalitka amelyből egyszer szép majd fog kirepülni." Azt is mondta hogy nagy erejű védelmezőnk van, Szent Mihály arkangyal azt hiszem, és jobb volna többet kérni az Ő segitseget.

Szent Fausztina nővér az Irgalmassg üzenete által, lelkinaplója nagy kincs.

Vianney Szent János is mint irtak, az egyzerusege, kedvessége miatt.

Kis Szent Teréz az egyszerű, de mégis nagy szent mivolta miatt. "kis virág Isten kertjében" igy fogalmaz.

2017. aug. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Legtöbb minősítő nem értelmesen minősít!


Ezt írja a minősítés:Te egyetértesz ezzel???...MEM!


Erre kattinthatunk csak:

"Hasznos számodra ez a válasz?"

Igen?...Félig?...Nem hasznos?


Senki sem kérdezi,hogy te egyetértesz-e a válaszolóval!


Hasznos-e számomra,ha megismerek extrém módon gondolkodókat?...Igen,hisz segít a megértésükben,ami jó haszon számomra.

Egyet kell értenem az extrém gondolatokkal ahhoz,hogy hasznát vegyem azoknak?...Semmiképen!

2017. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szadko ***** válasza:
76%
Szent Olga, mert ő a megtértek védőszentje (ami én is vagyok). Továbbá azért, mert ő volt a Rusz első kereszény uralkodója.
2017. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Leminősítők!


Kifejtenétek miért haszontalan válasz nektek,hogy az én kedvenc szentem,a megváltó Krisztusom?

2017. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet mert szándékosan félreértelmezted a kérdést? Nem tudom, csak tippelek :)


A kérdés egyértelműen a Jelenések könyvében szereplő szentek seregéről ír, nem pedig Istenről. A többi protestáns is tudott írni egy szimpatikus szentet, lásd 2. hozzászólót.

2017. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!