Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek milyen szerepet...

KZitus kérdése:

Szerintetek milyen szerepet töltenek be Isten angyalai?

Figyelt kérdés
Hiszitek azt, hogy hatással vannak az életünkre?

2017. aug. 28. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A Biblia szerint hírvivő szerepük van, de Zitus ez tőled kamu kérdés. Pont te ne tudnád ezt?
2017. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már megint a rosszindulat :-(


olvasd figyelmesen: szerintetek....

2017. aug. 28. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

"Szerintetek"

Téves információt miért szeretnél itt hallani? Elárulnád?

A Biblia számít, az pedig egyértelmű. Miért vagy rá kíváncsi, hogy ki hogyan tudja ezt rosszul?

2017. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én olyan szívesen beszélgetnék erről, de jól tudom, hogy te kizárólag azt a választ fogadod el, amit a hét gazember kitalál és leírat a havi lapotokba. Így veled bármilyen kommunikáció felesleges.
2017. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy az egyes írta, hírvivő. És szolgáló lelkek is. Szolgálják azokat, akik üdvösséget nyertek
2017. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi 5-ös hsz, én is ugy tudom ez az egyik szerepük :-)
2017. aug. 28. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Közvetítő szerepük van. Istent halandó ember nem láthatja! Ezért az angyalok azok, akik kérését közvetítik!
2017. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert aztán angyalt olyan sűrűn látni mindenfelé...
2017. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezek is benne vannak a Bibliában.

Vannak a főangyalok, akiknek különös nagyobb feladatok jutottak, Mihály mennyei seregek vezére, Gábriel adta hírül Krisztus születését. Vannak kerubok és szeráfok, a leghatalmasabb teremtényei Istennek, szüntelen az Ő jelenlétét jelképezik, gondolj a Frigyládára, vagy a Jeruzsálemi Templomra.

Jézus beszél az őranygalokról, akik a gyermekekre vigyáznak és közben járnak Istennél.

2017. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!