Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van magyarországon rasztafári...

Van magyarországon rasztafári gyülekezet?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, ahol dreadlockok mutogatják egymásnak a cuccaikat, és ok nélkül betépnek, hanem ahol a vallást követik

2017. aug. 30. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
nem hallottam hírét, én csak lárifáriról hallottam
2017. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokért érdemes használni a gyk-t! (Nem bántásból, tényleg feldobja szürke napjaim sorát)
2017. aug. 30. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs.

-

Érdekes. Hamarabb teszed fel a kérdést, mint ahogy azt a hír közreadja:


2017. aug. 1. - "Az etióp kormány bejelentette, hogy hamarosan személyigazolványt fognak kapni az országban élő rasztafári közösség tagjai. A vallási közösség régóta bármiféle polgárjogi elismertség nélkül élt az afrikai országban. Az igazolványokkal a kormány tájékoztatása szerint tartózkodási engedély és a legtöbb jog birtoklása is jár majd, ugyanakkor állampolgárok továbbra sem lehetnek majd a raszták. "

2017. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet,hogy az ok nélküli betépést és tincsmutogatást pont erre értetted,de biztos vagyok benne hogy chilles fesztiválokon,pl. Ozorán vannak ilyen emberek.Sőt,talán még előadásokat is tartanak magukról.
2017. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!