Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek az Atya Isten tud...

Szerintetek az Atya Isten tud járni?

Figyelt kérdés
Tudom pontosan hogy Szellem azaz hogy test nélküli Teremtő Isteni Lény! Csak érdekelt volna hogy ha fel áll a trónjáról akkor milyen hatalmas lehet. Biztos nagyon nagy.
2017. szept. 1. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Jézus járt, tehát tud. Amúgy a szellemi lények nem mászkálnak. Isten teljes valójában mozdulatlan mozgató
2017. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem
2017. szept. 1. 18:08
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Megmondom őszintén, azt hittem, hogy iskola kezdetével alábhagynak az ilyen rendkívül elmés kérdések.


Tud.

2017. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Induljunk ki abból, hogy az Atya az embert a saját képmására teremtette! Ha ez így van és mi tudunk járni, akkor ő is tud. Bár lehet, hogy nem szokott, mert ő másképp jelenik meg és közlekedik, mint mi, emberek, de ha mi tudunk járni, akkor ő is képes rá.
2017. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Ne egy szakállas öregembernek képzeld el Istent, hanem inkább, mint egy erőt. A szeretet tud járni? A gravitáció tud járni? A világegyetem tud járni? Ez mind Isten.
2017. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem
2017. szept. 1. 18:51
 7/14 anonim válasza:
36%
4. Isten nem az embert teremtette a képmására, hanem az ember lelkét.
2017. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ember az élő lélek,melyet Isten a saját képmására alkotott.Nyilván,tud közlekedni,de hogy milyen módon,azt csak később fogjuk megtudni.
2017. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jstent ne gondolt 3 különböző lényként,hisz egy Isten van,Aki számunkra 3 különböző megnyilatkozási formában jelenik meg.

Jézus,és a Szentlélek,az egy Isten különböző megnyilatkozási formái,egymástól elválaszthatatlanul.


Mivel Isten isten,Őt olyan emberi fogalmakba nem lehet zárni,mint három,holott egy.

2017. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Isten nagysága nem mérhető méterben,és tonnában.

Az Ő nagysága ,számunkra ismert mértékegységben,csupán áldozata mértékével mérhető.

2017. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!