Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Izgultatok, amikor először...

Izgultatok, amikor először mentetek a közösségetekbe?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2017. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
35%
Milyen közösségbe? '89-ben kicsit izgultam, hogy be kell vonulnom a seregbe, de jó élmény volt! Ki kellene próbálni minden fiatalnak...
2017. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem, ovis korom óta járok.

Ha más társaságban megyek, ahol olyanok is vannak, akiket nem ismerek, akkor persze van egy egészséges izgalom, hogy milyenek lesznek az új arcok... :)) De ez független a vallástól szerintem, ezzel mindenki így van.

2017. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Mikért kellett volna izgulnom? Nem járok szektákba.
2017. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Max karbantartási munkákra járok iylen helyre, szóval max azon szoktam izgulni, hogy legyen nálam minden szükséges szerszám. :D
2017. szept. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel 6 hetes korom óta járok közösségembe,arra nem emlékszem.


Azóta jártam sok különböző közösségbe a világ különböző részein Európában,Ázsiában,Észak-Amerikában,a katolikustól a pünkösdi közösségekig,és mindenütt találtam keresztényeket,akiket testvéreimnek érzek,otthon éreztem magam köztük.Nem volt okom izgulni.

2017. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Hogyne! Én teljesen beparáztam, hogy akkor most hova is megyek? Beszippant a szekta.:)))

Mesélj magadról: hogy jutottál el ide, mi győzött meg?

Ezek persze tök normális kérdések, ha nem lennének, akkor lennének bajok.:)

Én egy nehezen megnyíló ember vagyok, számomra az, hogy a belső dolgaimról beszélek, az a legnagyobb bátorság szerintem. De ez az amivel én is hadilábon állok!

Végtelenül örülök, és szerencsésnek érzem magam, hogy olyan közösségbe járok, járhatok, amilyenbe teszem.

Na de persze mindenkinek vannak hibái (olyan szentek kivételével, mint mondjuk Jézus). Na de a lényeg a tudat persze, hogy hogy nézünk valakit! Ha csakis a hibákat keressük másokban, megtaláljuk! Na de viszont ha a jót keressük, azt is!

Az, hogy mi mit látunk a másikba, a jót, vagy rosszat, csakis a tudatunkon múlik!

2017. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!