Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudok keresztény fiatalokk...

Hol tudok keresztény fiatalokkal ismerkedni? ;)

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerkedni pár korombeli kereszténnyel, de nem találok ilyen oldalt, sem lehetőséget, semmit. Ti esetleg tudtok tanácsolni valamit? 20/F

2017. okt. 9. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Konkrét oldalt nem tudok, de nekem írhatsz, ha szeretnél.


18/L

2017. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Zenon ***** válasza:
0%
Miért fontos, hogy "keresztény" legyen? Miért kell ezt privilégiumnak beállítani, vagy valami felsőbbrendűségként magadra vonatkoztatni?
2017. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hovavalósi vagy? Nincs egyetemi gyülekezet / imacsoport a környéken? Vagy akármelyik nagyobb gyülekezetnek ifije? Vagy FÉK?
2017. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Második, nem tartom kiváltságosnak, egyszerűen csak szeretnék ilyen beállítottságú embereket megismerni. ;)
2017. okt. 9. 20:44
 5/20 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében élek, a közvetlen környezetemben nem tudok ilyen közösségről, csak olyat, ami igen messze van Tőlem. ;)
2017. okt. 9. 20:45
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Zenon,már egy ideje figyelem a beröffentéseidet bárhova,ahol csak felmerül a keresztény szó,de ez most elég személyes jellegű a kérdező részéről,szóval kikívánkozik belőlem: esetleg taláán ő keresztény,vagy ha nem is,hadd döntse már el,hogy kikkel akar ismerkedni,ne akarj már ebbe is beledumálni. Tudnám,hogy minek vagy ebben a kategóriában,ha mindenhez ennyire "értelmes" hozzáfűznivalód van.
2017. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a katolikus plébánián és a református parókián is lehet csatlakozni fiatal közösséghez. Talán felétek is működik. De ne szektákhoz csatlakozz.
2017. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Zenon ***** válasza:
0%

Merete (vagy Remete?)


Csak a vallásosak lehetne ennyire arrogánsak és elitisták egymás között. Nem lehet egyszerűen csak barátkozni, muszáj a vallási hovatartozást az ismerkedés előfeltételének jelölni. Na ez totális kirekesztés. A szeretet szolgáinak mindenkit egyformán szeretni kell. Ja, azok nem itt vannak. Várom a böfögésed, hiszékeny negyedbarátom.

2017. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Zenon, szerintem teljesen érthető, ha valaki keresztényként pl. keresztény házastársat szeretne. Nyilván két keresztény jobban megérti egymást. Így 20 évesen nyilván ilyen emberekkel szeretne ismerkedni is.


Kérdező, szerintem is próbálj meg a közeli plébániákon érdeklődni, és nézd meg a honlapjukat is. Sajnos vidéken eleve kevesebb a fiatal, ezért kevesebb ilyen közösség is van. Esetleg itt még nézelődhetsz, hátha találsz valami hasznosat: [link]


Ezen kívül elmehetsz különböző ifjúsági találkozókra, ha van rá időd és kereted. Most hétvégén volt egy Nagymaroson, de nyáron szokott lenni Egerszalókon stb. Mivel nem tudom, hogy egyetemista vagy-e vagy már dolgozol, nem tudom, hogy a több napos keresztény táborok jók-e neked, ilyenből találsz sokat, főleg dicsőítő táborokat.

2017. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Pogányként megkérdőjelezem, hogy Zenon felfogja amiket ír. Természetes, hogy az azonos érdeklődési körrel rendelkező emberek jobban kijönnek, főleg ha ateistákból olyan a felhozatal, mint te vagy. BUUUUUURN
2017. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!