Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bibliai idézetek a nyugalomról...

Bibliai idézetek a nyugalomról? Sürgős!

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e a Bibliából olyan idézetet, ami arról szól, hogy valaki nyugodt, nem hirtelen haragú, ha valaki felidegesíti, akkor lenyugszik..stb.

Elsősorban református Bibliából kellene, de lehet katolikus is.

Nagyon sürgős és fontos!

Előre köszönöm a válaszokat!:)



2017. okt. 11. 18:57
 1/7 Pánczél válasza:
8%
Kereszténység csak álca kamu az egész. Pogány erényeket írták bele csak tele tömve hülyeségekkel. Én azt mondom hogy elmezed a helyzetet hogy mi ami feldühìtett. Ha gondolkozol akkor gyorsan rá jöhetsz a hibára.
2017. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Olyan nincs, hogy református Biblia, de talán jó lesz az alábbi idézet:


"Jöjjetek hozzám mind, akik fáradtak vagytok és terhet hordoztok, és én felüdítelek titeket. Vegyétek magatokra igámat, és tanuljatok tőlem, mert szelíd vagyok és alázatos szívű – és nyugalmat találtok lelketeknek. Mert az én igám édes és az én terhem könnyű.«

2017. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nyugi, nyugi! - mondá Jézus.
2017. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KZitus ***** válasza:
82%

Szia


Példabeszédek 14:30; 17:22

2017. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy parancsolatot tudok, ami erről szól:

Jakab 1:19

Tanuljátok meg tehát, szeretett testvéreim: legyen minden ember gyors a hallásra, késedelmes a szólásra, késedelmes a haragra,...

2017. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 imakommandós ***** válasza:
100%

Péld 16:32 Jobb a hosszútűrő (türelmes, szelid, nyugodt, higgadt) az erősnél; és aki uralkodik a maga indulatján, annál, aki várost vesz meg (elfoglal).


Péld 14:29 A haragra késedelmes bővelkedik értelemmel; aki pedig elméjében hirtelenkedő, bolondságot szerez az.


Préd 7:8.b. ...jobb a tűrő, hogynem a kevély.

2017. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!:)

Érdekes nekem eddig 3 lelkész mondta,hogy van...

2017. okt. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!