Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meglátásotok szerint hogyan...

Meglátásotok szerint hogyan egyeztethető össze ha valaki keresztényként természetgyógyászattal foglalkozik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Atfól függ, mit értesz természetgyógyászat alatt? Gyógynövények? Természetes alapanyagokból készült gyógyszerek? Ez abszolút belefér, régen a szerzetesek is így gyógyítottak.
2017. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a két kategória amit emlitetél belefér.Gyógynövényeket szoktam én is előszeretettel gyűjtök.Inkább a homeopátiára, alternativ gyógyászatara,akupunktűra,stb. gondoltam.
2017. okt. 17. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Olvastam én is már több különböző választ ezzel kapcsolatban. Pl homeopátia nem megengedett és az akupunktúra sem . Állást foglalni nagyon nehéz.
2017. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Nincs bizonyíték arra, hogy a homeopátia valóban működik, viszont nem értem, az akkupunktúrával mi a baj? Igaz, ez egy ősi kínai módszer, viszont működik, nem értem, mi ezzel a baj keresztényként? :o
2017. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Gyógynövények mint írták teljesen elfogadott.


Homeopátia nem elfogadott. Az orvostudomány sem fogadja el.


Akupunktúrát nem tudom.


Az ilyen olyan energiaküldés, aura, stb. butaságok meg egyenesen tiltottak.

2017. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mi a baj az akupunktúra gyógymóddal ,mint említettem itt olvastam a válaszok között . Azt hiszem a karizmatikus .hu oldalt linkelte egy válaszoló ,de van aki szerint ez nem mérvadó. Talán azért mert minden keleti gyógymód tiltott. Reiki is pl.
2017. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ebben a cikkben több kérdésre is választ kaphatunk a témában:


[link]

2017. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nos igen ,valami hasonló volt a másik oldal is amit én olvastam. Tehát majdnem minden tiltott ... Beleértve még ha orvosi terápia akkor is . De azért köszi a lepontozàst.
2017. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le zöldet adtam :-)
2017. okt. 17. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

A keresztyénséggel összefér, mivel (feltételezem rólad) hogy jó szándékkal, szeretetből csinálod.


A józan ésszel és a tudománnyal viszont sajnos ellentétes, főleg a homeopátia. A gyógynövények meg hát... Mondjuk megfázás kikúrálása ha gyógynövényekkel 7 nap, Neo Citrannal 7 nap, és ha nem veszel be semmit, akkor is 7 nap. De nagy gyógyításokba ne kezdjél bele, azt bízd azokra, akik értenek hozzá!

2017. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!