Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért hagyta magára az...

Isten miért hagyta magára az embereket?

Figyelt kérdés

Ha igaz a Biblia, régen folyamatosan beavatkozott az emberek életébe, közvetve vagy közvetlenül is, csodákat tett, angyalokat küldött, stb.

Manapság pedig se híre, se hamva többé.


2017. okt. 17. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem hagyott magunkra. :)

Csodák pedig most is vannak, csak észre kell venni őket. Lehet, baromi klisésen hangzik, de minden nap, és az egész élet egy csoda, amiért hálát adhatunk. :)

2017. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
A Föld az Ősi Istené, ő nem várja el az imádatot, TE is csodálatos teremtő lény vagy és képes vagy kezedbe venni az életedet. A benned élő teremtő erő az ami csodálatos, ez az erő ott van mindenhol az univerzumban, Jézus, Buddha és a többiek különféle utak ehhez a Teremtő energiához.
2017. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

''Isten miért hagyta magára az embereket?

Ha igaz a Biblia, régen folyamatosan beavatkozott az emberek életébe, közvetve vagy közvetlenül is, csodákat tett, angyalokat küldött, stb.


Isten nem hagyja magára az embereket, csodák ma is vannak és lesznek is, HA KÉRJÜK!

Isten olyan emberrel aki tagadja Őt, és nem hisz benne, és azt mondja, hogy Isten nélkül is elboldogul, azon miért segítsen?


''Manapság pedig se híre, se hamva többé.''


Mi,többé?

Ezt honnan gondolod?


Isten létezik, ha szeretnéd keresni, beszélgess vele, ha van kérdésed tedd fel neki, és ha Ő is úgy akarja válaszolni fog, nekem elhiheted, nem biztos, hogy hang alapján kapsz választ, lehet gondolatban és álomban is, de minden a Hiten múlik.

2017. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha szeretnél valamit, emelkedj fel hagyatkozz az érzéseidre és ne a gondolataidra. Lépj ki a testedből ragyogó fénygömbben, távolodj el a lakóhelyedtől, a bolygótol, lépj ki az univerzumból, haladj át a fények rétegein, nagyon hívogatóak de ne állj meg. Ha emebreket, alakokat látsz haladj tovább és tovább.szivárványszínű fényhez érsz ez a törvények tere, változtatja színét és alakját. Haladj tovább. Gyönyörű gyöngyház színű fehér fényt pillantasz meg, rajta egy ablak nyílik, menj be és meg is érkeztél a Teremtő terébe. Gyöngyház színű ragyogó fényes energia. Itt intézd a kérésed Istenhez. Köszönöm, megtörtént, megtörtént.
2017. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es/4-es válaszoló!

Kérjük, fáradjon át az ezotéria kategóriába! Köszönjük.

2017. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

"Kérjük, fáradjon át az ezotéria kategóriába! Köszönjük."

Vagy az "épp most tesztelek hallucinogént" rovatba.


Kérdésre: Mert Jézusig be kellett mutatnia a szövetségeken keresztül a bűnt, és utoljára Isten saját maga jelent meg testben. Minden információt megkaptunk. Nem hagy magunkra, olvass bele az újszövetségi levelekbe.

"Az igaz ember hitből él"

Nincs szükségünk csodákra, hogy higgyünk. A tudomány is rég felfedezte (újra felfedezte) Istent.

2017. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
A te vallásod nem hallucinogén?
2017. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A te vallásod nem hallucinogén?"

Nem, a mi vallásunk nem az. Azért vagyunk itt és nem az ezóban.

2017. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezós válaszokra tényleg nem vagyok kíváncsi, keresztényeknek tettem fel a kérdést, bocsi.


"Isten létezik, ha szeretnéd keresni, beszélgess vele, ha van kérdésed tedd fel neki, és ha Ő is úgy akarja válaszolni fog"

Próbáltam, évekig kerestem, több felekezetnél próbáltam megtalálni a helyem, forgattam a Bibliát, több nyelven is, rendszeresen imádkoztam, de sosem kaptam választ.


"Nincs szükségünk csodákra, hogy higgyünk."

Akkor nem csodára, de olyan nagy kérés hogy valami apró jelét adja hogy figyel rám, hogy meghallgatja az imáimat, hogy egyáltalán létezik?


"A tudomány is rég felfedezte (újra felfedezte) Istent."

Ezt hogy érted?

A tudománynak még álláspontja sincs Istennel kapcsolatban, nem tudja vizsgálni sem.

2017. okt. 17. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
A Biblia felölel pár ezer évet. Akkor sem volt minden sarkon világraszóló csoda meg próféta. Élt rengeteg átlagos ember, aki mondjuk művelte a földjét, nevelte a gyerekeit, néha elment áldozatot bemutatni Istennek...
2017. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!