Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi kell hogy legyen a kereszté...

Mi kell hogy legyen a keresztények álláspontja a jobb agyféltekés rajztanfolyammal kapcsolatban? Javasolt vagy ellenzett?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 22:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Katolikus vagyok én is.Az egyik válaszoló kérdésére nem tudom a tanfolyam menetét, technikáját.Csak érdekel mások véleméyne,meglátása ezzel kapcsolatban,mert olyanokat hallottam,hogy ez nem jó,okkult dolog,stb.
2017. okt. 25. 09:32
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
#11, ez hülyeség, semmi okkult nincs benne. Az ilyen emberek egyáltalan tudják az okkult szó jelentését? 😑 Nem tudom, kitől hallottad ezt, de a jobb agyféltekés rajzolásban semmi okkult nincsen.
2017. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Tudtommal semmi okkultizmus vagy meditációs hókuszpókusz nincs benne. Talán a neve miatt gondolta ezt valaki?

Annyiról van szó, azt hiszem, hogy amikor rajzolsz pl. egy arcot akkor nem úgy kell rajzolni, hogy konkrétan arra gondolsz közben, hogy mik egy arc kellékei, és azokat egyenként lerajzolod (szem, orr, száj stb), hanem elvonatkoztatsz attól, hogy mit rajzolsz konkrétan, csak az árnyékokra, fényekre és ívekre/görbékre koncentrálsz, csak azokat nézed meg és rajzolod le, amiből persze végül kijön az arc. Így sokkal realisztikusabb képeket tudsz rajzolni.

Ha ezt valaki vallási okokból ellenzi, azt csak sajnálni tudom.

2017. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló: köszönöm az érthető meghatározást.
2017. okt. 25. 12:48
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy csinálta már itt valaki? Tényleg működik?
2017. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon próbáltam, amikor sok időm volt, és egész jól lerajzoltam egy szemet. De aztán annyiban maradt, nincs nekem időm rajzolgatni. :)
2017. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

8.Hsz!


A gyengébbek kedvéért:

János Evangéliumának CSAK 21 fejezete van s nincs 23.


Az idézett szöveg névtelen alkotóját Lucifer ihlette!

2023. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Biztos jogázott és azzal idézte meg az ördögöt.
2023. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!