Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyesek szerint miért nincs...

Egyesek szerint miért nincs ma már gyógyulás?

Figyelt kérdés
Kérnék nem másolni 🤣hanem a saját szavaitokkal írjátok le és Igékkel támaszátok alá.
2017. nov. 18. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már ma is gyógyulás, én nemrég gyógyultam ki a náthából... igaz az se nem olyan látványos, se nem kapott akkora nyilvánosságot, mint azok a csodás gyógyulások, amelyek a Bibliában vannak.
2017. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szuper ez is valami akkor nem kell várnunk az 1000 éves királyságig 😁😁😁
2017. nov. 18. 18:28
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Ma is vannak csodás gyógyulások.

Nekem két barátom gyógyult meg csodás módon.

2017. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Vannak gyógyulások ma is, Jézus Krisztus nevében, minden a Hiten múlik, mert Jézus Krisztus, tegnap ma és mindörökké ugyanaz, ezért ma is megtörténhetnek mindazok amik Jézus korában.Márk 16:17 Azok pedig, a kik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak.


................

Akik hisznek, azokat jelek követik: betegekre teszik rá a kezüket, és azok meggyógyulnak.

2017. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%
Most is vannak és lesznek igazán gyógyulások. Az emberbe kezd ismét visszatérni a hit és az ami igazán gyógyít.
2017. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Érdekelne, hogy melyik kereszténynek nőtt vissza a végtagja mostanában? Nem furcsa ti nagyon okosok, hogy az utolsó állítólagos valóban csodálatos gyógyulások, pont arra az időszakra tehető, amiről a Biblián kívül semmiféle történelmi bizonyíték sincsen?


Meg persze az is az isteni gondviselés eredménye, hogy a Biblia, és a kereszténység ma egyeduralkodó vallás, ugyan emberek, hagyjuk már. Bárki aki életében nyitott ki történelem könyvet, az tudja, hogy ma sehol nem lenne a kereszténység, ha a történelmi birodalmakba való keresztény beintegrálódását követően, nem lett volna erőszakosan a világra kényszerítve a kereszténység. Például az éjszakiak tök jól meg voltak több száz évig az állítólagos, és világrengető kereszténység nélkül, és ahhoz képest, hogy állítólag a világ megváltója, és a mindenség legfelsőbb ura halt meg, majd támadt fel, az északi nép semmit nem tudott az egészről. Szegény keresztények, még a saját Bibliájukat sem ismerik. Jézus kutyának hívta azokat, akik nem voltak zsidók. Ha nem lett volna a Pál apostol története beépítve a Bibliába, akkor nem lehetett volna a térítést, és más népek agyát megfertőzni azzal, hogy bár Jézus való igaz, hogy a zsidóknak ment prédikálni, de azért hoppá, Pál apostol által a pogány népek is megkapták a zöld utat. Komolyan. Hogy lehet, hogy felnőtt, gyereket vállaló emberek, annyira buták, hogy benyelik ezt a történetet?


A római birodalom nélkül, amely ma is a szentek imádatával fent tartja a régi több istenhitű kultuszt, hiába is hőbörögtök, ma sehol nem lenne a kereszténység. Higgyetek, amit akartok.....

2017. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Isten erről is tájékoztatja az embereket, hogy ne csapják be Őket.

Persze ennek ellenére, sokan még is elhiszik.


Az első században használt természetfeletti dolgokra azért volt szükség, hogy azonosítsa azokat, akikre a régen írt próféciák előre mutatnak. Valamint, azonosítsa a messiást, és lássák az emberek, hogy, valóban szándéka van a Teremtőnek helyre állítani a tökéletességet, az egészséget, és az örök életet.

Valamint, hogy erre meg van a hatalma.


Ám a Biblia írók ihletés alatt, közlik velünk, hogy azok a csodák amik megtörténtek, megfognak szűnni.

Akkor, amikor a teljes Biblia elkészül, mert addig amíg nincs kész, csak részleges ismerettel rendelkeznek az első keresztények is. A szellem természetfölötti ajándékairól megjövendölték, hogy a múltéi lesznek.


(1Korintusz 13:8–10) . . .De legyenek akár prófétálás ajándékai, el lesznek távolítva; legyenek akár nyelvek, meg fognak szűnni; legyen akár ismeret, el lesz távolítva. 9 Mert részleges ismeretünk van, és részlegesen prófétálunk; 10 de amikor megérkezik, ami teljes, el lesz távolítva, ami részleges.


Jézus elmondta, hogy sokan fognak a nevében hatalmas dolgokat tenni, hogy akár a választottakat is "becsapják"

(Máté 7:21–23) . . .. 22 Sokan mondják majd nekem azon a napon: »Uram, Uram, nemde prófétáltunk a te nevedben, démonokat űztünk ki a te nevedben, és sok hatalmas cselekedetet vittünk véghez a te nevedben?« 23 De én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek!


(Máté 24:24) 24 Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket meg csodákat tesznek, hogy félrevezessék, ha lehet, még a választottakat is. . .


Ennél fogva a csoda dolgokat végrehajtó, a versek alapján, nem épen Istenhez tartozó személy.

2017. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezt ki mondta ? az Őrtorony és te bemásoltad ide akkor megnyugodtam nincs semmi baj.


Egy példa rá:

Minden négyzet négyszög de nem minden négyszög négyzet.


Azok akik Jézus nevében gyógyultak meg az Őrtorny szerint nem az Istentől van.


Ézsaiás, 5:20 - Jaj azoknak, a kik a gonoszt jónak mondják és a jót gonosznak; a kik a sötétséget világossággá s a világosságot sötétséggé teszik, és teszik a keserűt édessé, s az édest keserűvé!

2017. nov. 18. 22:09
 9/14 A kérdező kommentje:

Coccomaci!


Már vártam hogy bemásold a szokásos hablatyot a teljességről de neked is felteszem a kérdést mert más sorstársadnak is feltettem de ők sem tudták megválaszolni hol van a teljesség én még nem látom hogy eljött volna te látod már ?

Ha nem látod akkor bizony még mindig van szent gyógyulás!!! Mert van betegség is.

Az apostoli időkben is voltak utanzók lásd Skéva fiai de ez az Úrnak munkáját nem befolyásolta.


Mt 24:

Ezek a figyelmeztetések az Apokalipszis

7 éves nyomorúság idejére vonatkoznak és a zsidóságnak szólnak amikor is az egyházát (eklézsia) elvitte a földről Jézus.

2017. nov. 18. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj.

Nem másoltam be semmit, a Bibliából idéztem verseket, és a teljesség a Biblia teljességére utal.

Vagy is elkészült teljesen Isten szava, a Jelenések könyvével bezárólag, az utolsó apostol halálával pedig meg is szűntek a csodák.


De neked is csak azt mondhatom, gondolj amit akarsz jogod van hozzá.


A teljes gyógyulás, feltámadás, némaság, vakság,stb megszűnése, Krisztus ezer éves uralma alatt fog megtörténni, nem most.

2017. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!