Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hány királyság terem van...

Hány királyság terem van Észak Koreában?

Figyelt kérdés

Plusz még a kérdéseim: több tanú bemásolta már azt a szöveget, hogy az őrtorony szerint Isten népe házról házra jár, utcán áll az újságot stand mögött, és egységes a tanítás. Észak Koreában ez biztos, hogy nem tehető meg, így akkor ott akik vannak tanúk, azok nem Isten népe? Mert hát ezzel igazolják magukat az idejáró tanúk, mint kiválasztottak.

Szeretet nem nagyon van köztük, ez elég látványos, amikor living és zita kommentje teljesen különbözik, el sem olvassák egymásét, tehát ennyivel sem tiszteli meg a saját hit testvérét.


2017. nov. 20. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy 2015-ös felmérés szerint 23, de egyes híresztelések szerint valójában 27 van.
2017. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 2014-es cikk szerint egy sem volt akkor. Tehát ilyen gyorsan fejlődött? Ez kész csoda.
2017. nov. 20. 10:06
 3/7 Pietrosol ***** válasza:
0%

Szia!


Úgy tudom, hogy Kim Jong-un is J.t.

2017. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Észak-koreában nincs jehova tanúi szekta be van tiltva.
2017. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor az első válaszoló félrevezetett, pedig én tényleg azt hittem, hogy ott is van.


De akkor viszont nem prédikálnak mindenhol, sőt, ha ott lenne valaki tanú, akkor nem is lenne valódi hittestvérük az utcai szolgálat hiányában.

2017. nov. 20. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Dél koreában sok van ott él haverom pont ma futott bele két jodzsa jehovába ott elő kapták a bibliát de nem állt le velük.
2017. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de olvastam itt, hogy ők mindenhol ott vannak, erről lehet megismerni Isten népét, hogy az egész világon prédikálnak, meg hogy házról házra járnak, meg kint vannak az utcán, de hát ez ugye nem teljesül Észak Koreában, így mondhatni, hogy inkább gőgösök.
2017. nov. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!