Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A királyság terembe csak...

A királyság terembe csak Biblia órára csak öltönybe szabad belépni?

Figyelt kérdés
Ma láttam hogy igyekeznek összejövetelre de aki nem öltönybe megy azt nem engedik be ?
2017. szept. 26. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleinte bármilyen kinézettel bemehetsz, de ahogy a mit tanít a biblia kis könyv mentorálás elkezdődik, szépen rá fognak vezetni, hogy egy "Istent" követő embernek hogyan illendő megjelenni.
2017. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Jézus is öltönyben halt meg a kereszten úgy hogy ja, csakis abba.
2017. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 KZitus ***** válasza:
5%

2-es hsz


Azért, hogy Krisztus ne viselt nadrágot, még nem kell csúfságolnod senkit: sem őt, sem a követőit. Ettől nem leszel sem szebb, sem egészségesebb :-)

2017. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KZitus ***** válasza:
5%

Szia


BÁRMILYEN ruhában lépsz be, kedvesen, barátságosan üdvözölnek majd.

Persze ezt csak akkor hiszed el, ha személyesen megtapasztalod:-)

2017. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 KZitus ***** válasza:
16%

lemaradt...


az viszont nagyon fontos, hogy Biblia legyen a kezedben(ha nincsen személyes példányod, ott kérhetsz egyet), mivel valóban az a fő eszközünk ott, és az életünk minden területén - a szolgálatban is :-)

2017. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Bibliám az okostelefonon van ugyanis több nyelven olvasom, a ti Bibliaforditásotok pont ezért nem tetszik mert nem pontos!

Szóval ha nincs könyv alapú Bibliám akkor hogyan fogadják?

2017. szept. 27. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, a legveszélyesebb emberfajta amelyik még komolyan is veszi az írásomat...... #2-es voltam.
2017. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés (nem, nem az).


Általában öltönyben járok templomba, persze nagy nyári melegben csak egy rövidujjú ingben. Nem látok ebben problémát, számukra az lehet hasonló, érthető, hogy kiöltöznek. Mint írták, lengébb öltözetben is beengednének.


Inkább azzal kéne foglalkozni, hogy mi az a sok téveszmbe, amivel átmossák agyukat a "bibliatanulmányozásnak" nevezett összejövetelek alatt.

2017. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KZitus ***** válasza:
"Szóval ha nincs könyv alapú Bibliám akkor hogyan fogadják?" - szívesen :-) én is tabon olvasom a Bibliát ott. Itthon nekem is van több féle fordításom(más nyelven is), hogy ha szükséges onnan olvassam amit kell:-)
2017. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KZitus ***** válasza:

bocsi kérdező:-)


8-as hsz


"Inkább azzal kéne foglalkozni, hogy mi az a sok téveszmbe, amivel átmossák agyukat a "bibliatanulmányozásnak" nevezett összejövetelek alatt." - az, hogy mi a "téveszme", azt nagyon hamar nyílvánvalóvá teszi Krisztus, úgy hogy ezt hagyd kérlek meg neki:-)

De azt, hogy Jehova évtizedek óta átmossa az agyamat "...a "bibliatanulmányozásnak" nevezett összejövetelek alatt." -ezért végtelen hálás vagyok neki, hiszen sokkal jobb lett az életem. De mi van azokkal, akiknek nem mossza az agyát Jehova? Krisztus azt mondta, CSAK két út van. Ebből kikövetkeztetheted, ki mossa a másik csoport agyát.

Nem kell sokat várni, hamarosan kiderül:-) mindenkinek legyen a hite szerint.

2017. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!