Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hova lett az a kérdés, amiben...

Hova lett az a kérdés, amiben egy volt jehova tanúja írt valami sztorit?

Figyelt kérdés
Miért lett törölve?
2017. nov. 21. 20:32
1 2 3 4
 21/35 kbianka ***** válasza:
rendben, lehet rosszul fogalmaztam. Olyan vallási témákkal foglalkozó könyvekre gondolok, amik ugyan úgy, ahogy a tanúknál összefoglalnak egy egy Bibliai gondolatot. Minden folyóirat, könyv, füzet a tanúknál Bibliaversek tömegével van alátámasztva. De a fő hangsúly akkor is a Szentíráson van.
2017. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
#21 Én már akkor is írtam neked oké, tégy, amit akarsz, menj vissza a tanúkhoz, de akkor minek ez a folyamatos rinyálás? Annyira fárasztó az ilyen rinyáló embereket olvasni, össze vissza írsz mindenféle főleg megalapozatlan hazugságokat más egyházakról, közlöd, hogy már nem vagy tanú, de azért velük értesz leginkább egyet. Oké de ez kit érdekel? Csinálj azt amit akarsz, de ne rinyáljál folyton.
2017. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 kbianka ***** válasza:
" folyton rinyálsz" ? nem értem ez alatt mit értesz. Hazugságokat pedig nem írtam, megint a szokásos pocskondiázás....ha unod a témát miért olvasod? nyilván ezek a beszélgetések olyanoknak vannak, akiket érdekel. Nem kell rákattintani, ennyi.
2017. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#23 Igen, te vagy aki pocskondiáztál másokat. A kiírt kérdésed tele volt hazugságokkal. Egyetlen egy hitelesített dokumentumot nem mutattál fel, amikor a kérdésed alatt olyanokat állítottál, hogy más egyházak miben tévednek, csakis leírtad őket, és ennyi. Tehát hamis tanú vagy. Hitelesített dokumentumok Biblia kutatók és történészek által, addig amíg nem tudod alátámasztani az állításaidat, addig te vagy aki pocskondiázol másokat, ahogyan a tanú társaid is teszik. Ha szeretnél tovább hisztizni, azt meg máshol tedd.
2017. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ne vitázzatok már ezen legyetek szivesek.
2017. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 kbianka ***** válasza:
nem akartam már válaszolni, mert nem látom értelmét az ilyen beszélgetésnek, de győzött a kíváncsiság....írd már le légyszíves, hogy miben hazudtam, mert nem állt szándékomban, lehet félreértettük egymást.
2017. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát viccet, kicsit kemény volt, de jó :)))


Tehát ott tartottunk, hogy jártál négy év teológiai főiskolára is. Melyiket végezted el?

2017. nov. 23. 10:53
 28/35 kbianka ***** válasza:
A baptista teológiát
2017. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
És szerinted annyira hülye az Almási, a Mészáros vagy épp Nemeshegyi Anna tanárnő, hogy ennyire rosszul tanítanak?
2017. nov. 23. 16:33
 30/35 kbianka ***** válasza:
ezt írtam? jó volt odajárni, és nagyon rendesek voltak a tanárok. Az a lényege az egész írásomnak, hogy a tanítás nekem a leginkább elfogadható az, ami a tanúknál van.
2017. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!