Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki nyerne, ha összecsapnának,...

Ki nyerne, ha összecsapnának, Jézus vagy Mohamed?

Figyelt kérdés
Jézus ugye egylényegű Istennel, ezért a szabály az, hogy csak azokat a képességeit használhatja, amiket az evangéliumokban a keresztre feszítés előtt használt.

2017. nov. 24. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Erről jut eszembe a nyuszi,és a kis elefánt beszélgetése:

Elefánt!Te hány éves vagy?

-Egy éves.

-Érdekes,én is,igaz kicsi koromban sokat betegeskedtem.

2017. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 KZitus ***** válasza:
2%

Szia


Krisztusról azt írja a Biblia: " És láttam, amikor a Bárány felnyitotta a hét pecsét egyikét, és hallottam, hogy a négy élő teremtmény egyike mennydörgéshez hasonló hangon ezt mondja: „Jöjj!” És láttam, és íme, egy fehér ló; és a rajta ülőnél íj volt, és koronát adtak neki, és kivonult győztesen, és hogy teljessé tegye győzelmét." Jelen. 6:1,2


Össze fognak csapni:-) és a Biblia szerint ez lessz az eredménye :-)

Most még a győztes oldalára állhatunk :-)

2017. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Mármint Muhammad Ali, nem? Ő legalább egyszer létezett, szóval ő. :D
2017. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
És a Nagy Manitu lesz a meccsen a bíró...
2017. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem csapnak össze, mivel Jézus, azaz Íszá a Korán szerint az Iszlám egyik prófétája, akit szintén magukénak tartanak. Az arabok ugyanazt a mesekönyvet nyálazzák, csak egy 600 évvel továbbköltötték...
2017. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

KZitus!

Most még a győztes mellé állhatunk?


Tipikus Jehova Tanúja hozzáállás, akik csak azért imádják Istent, mert a téves Istenképük miatt azt hiszik, akkor túlélik. Amúgy semmi szeretnivaló nincs az Istenképükben.

2017. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kereszténység Jézusa isteni hatalommal bír, tehát nyilván ő.


Az iszlámban Jézus és Mohamed is a legfontosabb prófétáknak számítanak, de nincsen természetfeletti hatalmuk, csak Isten által képesek csodát tenni. Tehát a keresztény vallásokat leszámítva minden más esetben Mohamed nyerne, mert neki van háborús tapasztalata.

2017. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Mivel Jézus vízhajlító nigga, így simán kifejlesztheti a vérhajlítást is.
2017. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Minden nézőpont kérdése.

Jézus látszólag vesztett, hiszen megölték Őt, meghalt a kereszten.

Ezzel szemben Jézus feltámadt és megteremtette az igaz hívők számára is a feltámadást azaz az örök élet lehetőségét és valóságát. Azaz nem vesztett hanem nyert.

Jézus a testben megjelent Isten, azaz Isten kinyilatkoztatása, ezzel szemben Mohamed pedig egy mondvacsinált próféta, akinek semmi köze az élő Istenhez.

2017. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mohamed tudott írni.
2018. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!