Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voodoo oltárokon miért van...

Voodoo oltárokon miért van Szűz Mária meg Jézus kép meg szobor?

Figyelt kérdés

Hogy függ össze a két vallás?


[link]



[link]


2017. nov. 25. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert egy szobor nem rendelkezik önálló akarattal, ezért oda teszik, ahova akarják. Ez is azt igazolja, hogy értelmetlen dolog szobroknak többet tulajdonítani, mint bármely személytelen tárgynak.
2017. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen választ akartam volna, akkor valószínűleg nem vallás témakörbe teszem fel a kérdést.
2017. nov. 25. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ők tudják... de az biztos, hogy a két vallás amúgy sehogyan sem függ össze.
2017. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az első válaszhoz, ami teljesen biblikus volt. Lehet, hogy neked kéne kicsit többet olvasni kérdező, nem?
2017. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Akár a te arcképedet is kitehetnék oda tudtod és engedélyed nélkül. Akkor megkérdezhetnénk, hogy mit csinálsz te a voodoo oltárokon?
2017. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig én jó hiszemmel azt hittem hogy erre az oldalra nem csak agyhalott kötekedők járnak...
2017. nov. 25. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem kötekedett. De ha két dolog közt nincs összefüggés, akkor nincs.

Esetleg kitalálhatunk valami jó kis összefüggést, aminek nincs valóságalapja. De akkor azzal hazudnánk, gondolom téged meg a valóság érdekel és nem egy kitalált történet.

2017. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Úgy függ össze a két vallás, hogy a voodoo igenis vett át a kereszténységből is.
2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A voodoo többé-kevésbé szinkretista vallás, amelyben az ősi afrikai elemek mellé keresztény szimbólumok is társultak.

2017. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!