Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ferenc pápáról mit gondoltok?...

Ferenc pápáról mit gondoltok? Érdekesen viszonyul a dolgokhoz.

Figyelt kérdés
pápa,kereszténység

2017. nov. 30. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Vegre egy papa, aki a hivekkel foglalkozik az egyhaz hatalmanak es vagyonanak novelese helyett...
2017. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ugyanazt,mint az első.
2017. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a Háttérhatalom embere mert a hivei őrdeklik őt a legkevésbé,mint a Németek Merkelt........
2017. nov. 30. 18:35
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Èrdekes nyitott szemű ember lehetsz kèrdező. Nekik hiába írsz ilyen kèrdèst ès hiába írod le mi ez az egèsz... Vakok. Azok akarnak lenni. Vakok. Az igazság nem fájdalmas de a hazugság igen.
2017. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Milyen dolgokhoz viszonyul érdekesen a pápa? Kifejtenéd?
2017. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Példának okáért gyanús hogy mennyire nem érdekli őt a Kereszténység miközben Ő is a migránsokat ajnározza és a nemzetállamok ellen van határozottan.Nem emeli fel a szavát a migráns-csőcselék erőszakoskodásai miatt sohasem a keresztényekre meg rá sem hederit.
2017. nov. 30. 18:52
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Tehát az a baj a pápával, hogy nem utálja a migránsokat? Van itt gond, kedves Kérdező...
2017. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a Népével nem törődik hanem csak a migránsok befogadására buzditja az embereket....... Ennyire bonyolult?
2017. nov. 30. 20:00
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Törődik ő a népével is.

De bocsi, én nem csak a liberális hvg-t meg az elfogultan kormánypárti sorosozó médiát olvasom. Mert ha ezekből tájékozódsz, akkor valóban csak annyi jön le, hogy a Szentatya "migránssimogató". A pápa egy beszédében annyit mond, hogy sok a rászoruló menekült, akkor a liberálisok egyből kisregényt írnak, hogy igen, a pápa is a befogadásra buzdít és a kormány vegyen erről példát, a fideszmédia meg sorost kiált. Ezek csak idáig jutnak. De a Szentszék nem ekörül forog.

2017. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ugyan katolikus, de szerintem nem a migránsok ezredrangú kérdés amivel foglalkozik Ferenc.
2017. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!