Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A meg halás hasonlítható az...

A meg halás hasonlítható az elájuláshoz?

Figyelt kérdés

Mert én ájultam már el 2 évvel ezelőtt. És igazából csak azt éreztem magamban hogy gyengülők és dőltem oldal irányba és csak feketességet láttam magam előtt de szerencsére meg tartottak. Így nem következett be teljesen az eszmélet vesztés.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2017. dec. 19. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A halál olyan amilyen a születésed előtti emlékeid. Vagyis semmi. Közvetlenül a halál után egy rövid ideig valószínű érezhetsz úgy mint ájuláskor. De ahogy az agysejtek elvesztik funkciójukat, úgy következik a nagy semmi.
2017. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem
2017. dec. 19. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Igen: mindkettőt egybe kell(ene) írni.


De komolyan: ez értelmetlen kérdés, mert nincs rá egzakt válasz.

Számtalan olyan ember számolt be már az élményről, aki elájult.

Viszont egyetlen ember sem tudta még elmondani, milyen élmény meghalni: mivel meghaltak. ( és nem, azok nem haltak meg, akik "fehér fényről" beszéltek. Ők max. egy nagyon mély kómába( klinikai halál) estek, ahol az agyuk oxigén ellátása drasztikusan lecsökkent, ami hallucinációkat okozott náluk. Miért ugyanazt? Ez nem bizonyított. Sokan semmire sem emlékeznek. nekem is van családtagom, aki klinikai halál állapotába volt - semmire sem emlékszik.)

2017. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájdalommentes a halál, akkor hasonlíthat az ájuláshoz, vagy az elalváshoz is. Pl, aki álmában hal meg, az valószínűleg nem érez semmit, "csak" nem ébred fel soha többé.
2017. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Eddig kétszer ájultam el 3-5 percre,de még nem haltam meg egyszer sem,s így nem tudok beszámolni a különbségekről.


Ha valaki ezt megtenné,nagy valószínűséggel becsapna,hisz igen régóta nem támadtak fel emberek a halálból.


Sokan,a tetszhalált halálként állítják be,de az nem igaz,mert-bár igen alacsony szinten-,az életfunkciók működnek a tetszhalál állapotában.


Jézus meghalt,feltámadt,s ha a halál állapotának jelensége fontos lett volna az élők szempontjából,minden bizonnyal megosztotta volna velünk.


Valaki jól írta,hogy amint semmit sem tapasztaltunk a fogantatásunk előtti időről,hasonló lehet az az utániról is.

2017. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm!

Őszintén mondom.

2017. dec. 19. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg nézz utána olyan beszámolóknak, amikben a klinikai halál túlélői beszélnek róla. Viszont ezekkel érdemes óvatosan bánni, mert némelyikben talán több a kitaláció, mint a valóság.
2017. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A halálközeli élményekről már elég sokat tudunk: ismerjük, mitől van a fényalagút, a megbékélés és a testen kívüli élmények.

Az érzés néha hasonlíthat az ájuláshoz, de ennek nincs sok jelentősége.

2017. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha a "klinikai halált"átéltekkel beszélsz, a halál élményét nem mondhatják el,csak a klinikai halálét,de fantáziálni valószínűleg tudnak.
2017. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 követ62 ***** válasza:
45%

Jézus a halál állapotát alvásnak nevezi. Este lefekszel, észre sem veszed (jó esetben) és már reggel van.

Ugyan így aki meghal "el alszik" és majd Jézus hangja ébreszti a feltámadáskor.

2017. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!