Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kicsoda a 'Magyarok Istene'?

Kicsoda a 'Magyarok Istene'?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 16:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
2018. jan. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
24%

1# M©rha


2# bíbliab©szó idi©ta


3# kicsit bővebb kifejtést igényel


4# Slampos vagy b©|zzeg. Ez így a f©szság kategória.


5 # idi©ta


6# "vagyis senki " Az te vagy haver!


7# Elolvastad, hogy mit írtál b©zzeg. P©cs.


8# Ez már a betyáros viselkedés. !!

Ha lenne egy csöpnyi hely bennem, vagy akár csak nem mozdulna meg a gyomrom pusztán az említésétől, innék az egészségedre egy... valami alkoholosat.


9# A Turul csipkedje rojtosra a bögyörődet!


10# Most képtelen vagyok értelmezni..:)


11# HE-HE ! Már tudom értelmezni. Dugd fől magadnak, te pszicho...izé.



Ezen mondatok leírása, pislákoló

értelmem utolsó hunyorgásának következményei.


Ismerve lényemnek ábrahámita /, itt konkrétan keresztény / felfogás szerinti hiányoasságait, meglepődnék...roha©tul elfelejtettem min, dee biztos jó gondolatmenet volt.


Nekem összejött egy pót BUÉK is most:)


Remélem az agysejtjeim nevében, hogy egy ideig nem lessz több.


Most pedig tisztelt sértetségetek engedelmével, kilövöm magam az űrbe, a boldog súlytalanság, és a kósza álmok világába.

Ez volt a gyermeki őszinte oldalam...ami mindenkiben benne van...asszem.


szép akármit

2018. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
61%

12.Hát te szétszórt!

. Ugyan,ki vagy?

. Olyan összefüggéstelen vagy az irásod szerint,hogy tényleg az űrbe való vagy.Csak éppen azt nem tudom,hogy mit csinál az emberiség Nélküled a Földön.Lehet gyorsabban fog fejlődni,mert te egy ilyen"fejlődés fék"ként létezel,müködsz anélküli,hogy tudnál rolla.

Lehet az UFOK-gyártottak csak amikor látták,hogy nem sikerültél jonak,a földön felejtették.

2018. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést és senki a világon nem képes rá választ adni? Mi köze a Bibliához a magyaroknak?

Magyarok ezreit mészárolták le és űzték el innen mert nem hitt istenben! Mellesleg miért ne létezhetne olyan, hogy 'Magyarok Istene' ? Lehet, hogy neki csak ennyi a neve, csak ennyi, 'Magyarok Istene'. Magyarként azzal a szomorú ténnyel kellett most szembe néznem, hogy a saját fajtámat nem érdekli a saját istene... Nem lényeg, hogy létezik, mert abban a pillanatban mikor nekem nagy segítségemre lenne egy feljebb való, nem akarok egy zsidó vagy görög vagy bánom is én milyen entitáshoz imádkozni! Hosszú idők óta kutattam a sajátunkat, de sajnos a történelem zivataros századai elmosták. Erre itt jönnek nekem 'Turul Béla' meg "olvasd a bibliát"... Nem egy isten hívők voltak az őseink. Hasonlóak mint a Skandinávok vagy mint a Görögök. Csak nekik volt gerincük megóvni azt.

Remélem van aki egy értelmes választ ki tud majd ide nyögni, mert ha nem... Attól tartok magamra maradtam.

2018. jan. 3. 15:44
 15/38 anonim ***** válasza:
57%

14.Csak annyi köze van,hogy Isten egy van és a biblia ami őszintén beszél rolla.

A többi megfogalmazás istenről emberi kitaláció ami ahány fogalmazás annyiféle.

Ha egy Isten van,már pedig egy van kb.700 nemzetnek melyiké az az egy.

A biblia pedig egy istenről beszél és egy emberi fajrol,függetlenül nemzetekről.

2018. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

A biblia a sok tucatnyi könyv közül csak egy, ami !egy! istenről beszél. Csupán az lett elfogadva. Ennyi. Nem kell elhinni dolgokat, hogy a Biblia az egyetlen könyv ami őszintén beszél istenről... Miben más Odin mint a keresztény Isten? Ja, megvan! Odin soha sem kérte, hogy imádják. "Mert a pokolra kerülsz." Nagyon megható... De már megtaláltam amit kerestem.

Akit még érdekel a téma:

Ipolyi Arnold - Magyar mythologia (1854)

2018. jan. 3. 17:41
 17/38 anonim ***** válasza:
57%

A mitológia az mitológia,az 1800 az most volt,az emberi fogalom,nem ihletett.

A Biblia az Isten szava,6000 éves,ihletett Isteni sugallat.

Hosszú könyv de nincs ellentmondás benne mert nem mitológia.

2018. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy semmivel nem lehet bizonyítani, hogy milyen régi a biblia. Azt viszont lehet, hogy vagy a felét átírták. Nem a kereszténységgel vagy a bibliájukkal van bajom, mielőtt valaki azt hinné. Csupán nem tudom hogy az ördögbe került ide a /Kicsoda a 'Magyarok Istene'?/ nevű kérdésem alá egész Jeruzsálem? Miért kell minden vallásos kérdés alatt ott lenni a Bibliának meg istennek? Semmi köze a kérdésemhez ezeknek!
2018. jan. 3. 18:12
 19/38 A kérdező kommentje:
A Biblia megírása több mint ezer éven át tartott. Írói gyakran nem a saját koruk eseményeit, hanem akár több száz évvel korábbi történéseket jegyeztek le a !!!hagyományok!!! alapján.
2018. jan. 3. 18:14
 20/38 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy fikció az egész
2018. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!