Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ádám és Éva fehérek voltak....

Ádám és Éva fehérek voltak. Hogyan lettek a néger emberek? A kínai embereknek mitől lett ferde a szemük?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
94%

Meg hogy mindenki mindenkinek elvileg a rokona.


Matematikailag igazolható, hogy mindenkinek mindenki rokona. Még akkor is, ha kezdetben nem egy emberpár volt.

2018. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
10%

Ádám,és Éva,nem fehér bőrűek voltak,hanem minden klímához alkalmazkodni képes világos barnák.


Talán nem mondok újat azzal,hogy egy házaspárnak lehetnek különböző színű gyermekei.


Talán köztudott,hogy az erős napsugárzásnak kitett emberek bőre károsodik,ha nincs elég pigment tartalma.Ezért barnulunk le,a napozástól.

Azok az emberek,akik erős napsugárzásnak vannak kitéve,szervezetük ehhez alkalmazkodik,s akik erre képtelenek,hamar meghalnak.Csak azok szaporodhatnak,akiknek szervezete erre alkalmas.Évezredek alatt kialakult ez a"mikro evolució".(Azért mikro,mert az élőlény alkalmazkodásáról szól,s nem új faj kialakulásáról,hisz a legsötétebb feketének,és a legvilágosabb fehérnek is lehet közös utóda.)


A fehér bőrűek mikro evolúciója azért történt,mert a kevés napfény,a sötét bőrön nem hatol át elégségesen,és nem képes a szervezet D vitamint termelni.A sötét bőrűek ezért hamar meghaltak,a gyér napfényű vidékeken.


A ferdeszem mikro evoluciójáról,még nem gondolkoztam.

2018. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
56%

"Azért mikro,mert az élőlény alkalmazkodásáról szól"

Az élőlény alkalmazkodása a lebarnulás. Egy rassz így nem alakul ki.

Attól hogy én lebarnulok, nem fognak néger gyerekeim születni.


"nem új faj kialakulásáról,hisz a legsötétebb feketének,és a legvilágosabb fehérnek is lehet közös utóda"

Ha ez a kritérium, akkor a madeira egerek pár száz év alatt evolválódtak hat új fajjá:

[link]

2018. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:

13.Hsz!


Az a madeira egér világra tud hozni egy ősének számító egeret?

2018. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:

13.Hsz!


"Véletlenül"elfutott a szemed,egy nem véletlenül leírt mondatom felett:


"Évezredek alatt kialakult ez a"mikro evolució"."


Nem egy generációról írtam!

2018. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
95%

Mit értesz ősének számító egér alatt?

Volt egy egér populáció, ami kromoszomális módosulások következtében szétvált hat külön törzsre, amelyek egymás között már képtelenek utódot nemzeni. A hat külön törzs/faj viszont köszöni szépen, jól elvan, a saját törzsükön/fajukon belül vígan élnek és szaporodnak.

2018. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
63%

"Nem egy generációról írtam!"

Lényegtelen. Akárhanyadik leszármazottam se lesz néger csak azért, mert én leégtem a napon.

Ezek öröklődő változások (a leégés meg nem az, az szimpla alkalmazkodás), ez pedig kizárólag mutációk útján történik.

2018. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
52%

Ne keverjük a dolgokat:

1: A pápa is elismerte már, hogy NEM VOLT Ádám és Éva.

2: Az őseid feketék voltak. Bizonyított dolog, hogy az emberek feketék voltak - még az után is, hogy Európába költöztek. Kb. 70000 év kellett, hogy világos legyen a bőrük.


A ferde szemet én sem tudom, hogy mitől lett.

2018. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
31%
Sokat hunyorpgtak biztos mert erősen sütött a nap. XD
2018. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
A 4-es válasz csak paródia, ugye?
2018. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!